Ik wil eerst vrienden zijn. Wat heeft het voor zin om met iemand om te gaan tenzij je kunt lachen? We hebben gemeenschappelijke interesses . Ik ga eerst goed met je chatten.
Ik wil een man zien te vinden die gek op het leven is, en dat met mij wil delen. Het is zo geweldig dat we er voor elkaar kunnen zijn. Denk jij dat we elkaar goed kunnen aanvullen?
Wil je plezier hebben of heb je iets anders in je gedachten? Ik wil alles hebben en samen plezier maken. Het is zo'n zegen en ik weet zeker dat we vrede in elkaar zullen vinden. Wil je me ermee helpen?
Een man die lief en romantisch is. Wie graag tijd met me doorbrengt en alles kan doen om me gelukkig te maken. Niet saai is en het fijn vindt om bij me te zijn en een goed gevoel voor humor heeft zodat we elke keer kunnen glimlachen als we samen zijn.
Wat zoek ik? Ik zoek een man, een man tussen de 45 en 60 jaar. Iemand die sportief is of tenminste actief bezig. Een discussie ga ik nooit uit de weg al moet het geen debat worden van uren. Verder zoals iedereen zeker iemand met wie je een lach maar ook een traan kunt delen en waar je je goed bij voelt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Andyy, 57 jaar · Veenoord
Jij hebt er geen problemen mee dat ik een gezin heb en dat ik eigenlijk gewoon op zoek ben naar een avontuurtje, dat eventueel
Trees19620908, 55 jaar · Zeewolde
Ik kan wel een hoop eisen gaan stellen maar dan weet ik zeker dat ik geen reactie terug krijg. Zolang je maar lief, eerlijk en
Portretfoto, 56 jaar · Benneveld
Een warme, open en spontane man die mij zou willen leren kennen, die een vrouw de tijd gunt haar op haar gemak te stellen en daarna
Shar0ntjeee, 55 jaar · Wolvertem
Een man om een innige band mee op te bouwen. Je woont zelfstandig en kunt af en toe afspreken. Je vindt het fijn om in mijn gezelschap
NietSchrikken, 57 jaar · Koningsbosch
Leuke man die het ziet zitten om met een gehuwde dame een discrete affaire te beginnen.
Mmmika, 59 jaar · Beek
Ik heb hier in de buurt nog niemand gevonden dus daarom probeer ik hier de man te vinden waar ik voor wil gaan. Dat geeft me echt