Onderhoudende, beetje eigenzinnige(?) en, bij voorkeur, gebonden kerel. Een lekkere vrijpartij; heerlijk....maar ook zo af en toe een terrasje, naar 't theater.
Ik hou van mannen die lief en eerlijk zijn, iemand die leuk is om bij te zijn en ik zal genieten van je gezelschap. We kunnen altijd een keer gaan uit eten en elkaars gedachten delen.
Jonger, of ouder dat maakt niet uit. Voor mij is het belangrijk dat jij zin in sex krijgt als jij naar mij kijkt. Jij valt op een vrouw met rondere vormen en vindt het lekker als een dame initiatief neemt tussen de lakens. Wil jij ook zorgeloos genieten?
Je bent leuk om bij te zijn en kan er voor zorgen dat ik me beter ga voelen. Ik wil dat je mij beter gaat laten voelen, je moet me goed behandelen en ik vind het ook belangrijk dat we een goed gesprek kunnen hebben samen.
Je bent een aardige man, je zou iets leuks met me gaan doen, we zullen de dag samen genietend door gaan brengen. We hoeven alleen maar vriendschap te sluiten en niets meer dan dat!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Pangasius, 56 jaar · Hasselt
Ben jij de man waarmee ik een gezellig chat kan hebben.
MrsTherese, 58 jaar · Antwerpen
Ik wil een man vinden om gelukkig mee te zijn. Het is al een tijdje geleden dus ik ben er echt aan toe! Liefde, dat is zo'n goed
Fleurette196108, 56 jaar · Hoofddorp
MyMaria12, 55 jaar · Wilnis
Een vriendelijke kerel die soms goed met me overweg kan om films te kijken. Een man die heel aardig kan zijn om alle verhalen
Prrruudie, 55 jaar · Putte
Ik wil een afspraak en een huwelijk met toekomst. Ik wil de man van mijn dromen die al mijn fantasieën kan vervullen.
Antonianatuur, 59 jaar · Hoofddorp
Ik zoek een eerlijke en betrouwbare persoon, iemand die mij gezelschap kan houden tijdens de eenzame momenten en wie weet