Onderhoudende, beetje eigenzinnige(?) en, bij voorkeur, gebonden kerel. Een lekkere vrijpartij; heerlijk....maar ook zo af en toe een terrasje, naar 't theater.
Je bent ook een man die van een feestje houd, en eens heerlijk door wil zakken wat natuurlijk niet iedere week zal gebeuren. Ook open staat voor andere leuke gezellige dingen te gaan doen samen in goed overleg. Dan zoeken wij elkaar misschien wel
Op zoek naar een man die ook van lekker eten houdt en die mij graag eens een avondje mee uit neemt, omdat eten met twee gewoon veel gezelliger is en om te zien als wij een mogelijke klik kunnen hebben wanneer wij elkaar ontmoeten. Je bent grappig gaat graag op reis en bent iemand die ook graag over interessante
Iemand die begrijpt wat ik bedoel. Zelf ook behoefte heeft aan een leuk contact en dan vanzelf ziet wat er gebeurd. Het is fijn als jij een open instelling hebt en niet bang bent om te 'voelen'.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mirteisnext, 59 jaar · Erica
Ik vind het uiterlijk niet belangrijk, wat van binnen zit is voor mij het belangrijkste, je bent uiteraard wel netjes verzorgd.
Vivvy62, 55 jaar · Edam
Ik zou blij zijn met een man die positief in het leven staat, onafhankelijk en vastberaden is om succesvol te zijn in het leven.
CLEOPATRA 2014, 57 jaar · Zaventem
ik hou van sportieve mannen goed gebouwd liefst een beetje atletisch.
Edyta0, 59 jaar · Meldert
Laten we de dingen waardevol voor ons maken als we elkaar ontmoeten, ik ben er vrij zeker van dat dit het begin zal zijn van leuke
Andry, 55 jaar · Boschoord
Wat ik zoen is een maatje, een lieve man om van alles mee te delen.
Txessa, 59 jaar · Dodewaard
Jij moet dieren geen bezwaar vinden en dus niet allergisch zijn. Ik heb namelijk een kat thuis en werk met dieren. Verder zoek