Zelf altijd hard gewerkt en een eigen bedrijf gehad. Mij lijkt het fijn deze ervaring te kunnen delen met een man die ook zelfstandig is en een harde eerlijke werker is. Aantrekkelijk en modern, en goed verzorgd, geen stoffige oude man in slonzige kledij. Een man die weet wat er speelt in de wereld.
Je bent een aardige man, je zou iets leuks met me gaan doen, we zullen de dag samen genietend door gaan brengen. We hoeven alleen maar vriendschap te sluiten en niets meer dan dat!
Misschien is dit niet helemaal duidelijk overgekomen, maar ik ben een getrouwde vrouw, al 20 jaar maar de liefde zit op een zeer lag pitje. Ik verlang naar aandacht, liefst in de vorm van seksualiteit. Ik wil gestreeld worden en verwend. Graag discreet, hygienisch en verzorgd iemand (man rond mijn leeftijd
Je weet hoe je een vrouw op haar gemak en ontspannen kunt laten voelen. Je dwingt vrouwen niet om dingen te doen die je wilt. Je bent heel attent en begripvol.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LorindaC, 56 jaar · Bemmel
Ik ben op zoek naar iemand met de oude opvattingen en iemand die goede manieren heeft een gezondheidsbewuste, vriendelijke
Ammmayaah, 57 jaar · Drongelen
Ik heb een man nodig die me kan geven wat ik wil in het leven. Als je open staat voor alle mogelijkheden die ons zullen overkomen,
Debb1411, 55 jaar · Warmond
Je hoeft niet met me te trouwen maar je moet welgemanierd zijn en aangenaam in de omgang. Een auto hoef je niet te hebben, want
Kanjijvandaag61, 56 jaar · Urk
Jullie zijn een lekker stel die ook ervaring hebben met erotische feestjes. Nieuwe stellen zijn uiteraard ook altijd welkom.
Hosseflos, 55 jaar · Staphorst
Ik kan van alles op gaan noemen natuurlijk en zo het perfecte plaatje te creëren, maar ik denk dat ik dan alleen mezelf
Singswinger, 58 jaar · Maastricht
je neemt het leven zoals het komt en kunt genieten van de kleine dingen van het leven. Je bent attent, eerlijk en respectvol.