Ik ben op zoek naar leuke, spannende mannen die wel van een avontuurtje houden. Zie jij er goed verzorgd eruit en vind jij hygiëne ook belangrijk? Laat dan wat van je horen XXX.
Je bent leuk om bij te zijn en kan er voor zorgen dat ik me beter ga voelen. Ik wil dat je mij beter gaat laten voelen, je moet me goed behandelen en ik vind het ook belangrijk dat we een goed gesprek kunnen hebben samen.
Ben jij ook niet preuts en hou jij net als mij van leuke uitdagingen in het leven, ben je niet afhankelijk van een vrouw om gelukkig te zijn en ben je niet vies van diepgaande gesprekken, en lekker intiem zijn samen? Dan zou ik het erg leuk vinden om jou te leren kennen.
Ik hou van chatten en / of e-mailen. Ik hou van praten en lachen. Ik ontmoet graag verschillende mensen van verschillende plaatsen, ken hun culturen en tradities. Ik wil dingen leren, deel mijn interesses en hobby's met een aardig persoon.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Genpatricia69, 56 jaar · Amsterdam
I'm Lieutenant Patricia D. HOROHo lieutenant general of the army of the United States I'm easy going loving woman with lot
Mariejose, 58 jaar · Oosterhesselen
Ik heb niet zoveel eisen. Als je maar jezelf bent, en lekker schoon bent.
ZoyaD, 59 jaar · Berchem
ik ben niet meteen op zoek ben naar een vaste relatie omdat je zoiets niet kunt forceren. Maar een vriendschap is op dit moment
Dynnthe, 55 jaar · Klundert
Ik wil een leuke tijd met je doorgaan en dat heb ik zo hard nodig. Ik wil een geweldige tijd hebben met een man en oud worden met
Veertigplusster, 57 jaar · Urk
Je ziet het wel zitten, om samen uit te vissen hoe leuk wij elkaar vinden. Je bent graag thuis, maar vind het ook leuk om een keer