Ik wil eerst vrienden zijn. Wat heeft het voor zin om met iemand om te gaan tenzij je kunt lachen? We hebben gemeenschappelijke interesses . Ik ga eerst goed met je chatten.
Kan ik je vertrouwen met de dingen die ik binnenkort zal vertellen? Nou, het is een privézaak dus ik zal het hier niet schrijven. En je vind het geweldig om leuke dingen en avonturen in het leven te plannen.
Wil je plezier hebben of heb je iets anders in je gedachten? Ik wil alles hebben en samen plezier maken. Het is zo'n zegen en ik weet zeker dat we vrede in elkaar zullen vinden. Wil je me ermee helpen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bri9it, 55 jaar · Baars
Man die graag een film met mij zou willen kijken en bij mij kan eten voor lunch of diner. Een man die kan genieten van bij mij te
PetraYes, 55 jaar · Empe
Zie jij een toekomst voor je samen met mij? En wil je niet voor 1 keer iets afspreken maar kijken hoe ver we komen? Geen one night
SuperGilf60, 58 jaar · Meldert
Een echte man die van het leven geniet,dat is waar ik naar op zoek ben. Een man die weet wat een vrouw geweldig vind en daar op
Singswinger, 58 jaar · Maastricht
je neemt het leven zoals het komt en kunt genieten van de kleine dingen van het leven. Je bent attent, eerlijk en respectvol.
PetraNada, 58 jaar · Bergen op Zoom
Een leuke eerlijke liefde volle man die weet wat een vrouw nodig heeft
XiintheXx, 57 jaar · Eksaarde
Een ruimdenkende man die graag tijd met mij doorbrengt. Wie houdt er van rockmuziek en kan doen wat hij wil in het leven. Wie