Ben jij op zoek naar liefde en denk je me daarin aan te kunnen vullen? Ik zou het geweldig vinden. Liefde is heerlijk en wie weet wat we samen doen. Ik zou ons wel die kans gunnen.
Lieve man met een dosis levenservaring die net als ik vol in het leven staat. Genoeg heeft gehad van al die slechte tijden en er nu echt een groot succes van wil maken. Het verleden heeft kunnen laten rusten en gewoon bezig is zijn leven weer uit te breiden met van alles.
Ik wil eerst vrienden zijn. Wat heeft het voor zin om met iemand om te gaan tenzij je kunt lachen? We hebben gemeenschappelijke interesses . Ik ga eerst goed met je chatten.
Wil je plezier hebben of heb je iets anders in je gedachten? Ik wil alles hebben en samen plezier maken. Het is zo'n zegen en ik weet zeker dat we vrede in elkaar zullen vinden. Wil je me ermee helpen?
goed en goedgeluimd met positieve instelling in het leven staand. mooi om naar te kijken en trots om mee over straat te lopen en graag trouw en eerlijk, recht door zee stel ik zeker op prijs. Je houd niet van liegen en bedriegen..
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HereIsTina, 58 jaar · Hoogezand
Ik zoek een man die die zich conditioneel goed gedraagt en wie nog steeds samen is of in een relatie, lijkt me verschrikkelijk.
RespectN, 55 jaar · Loenhout
Hou jij van een vlotte wat oudere dame? Gezellig samen op pad. Lekker uiteten, stedentrip's museums bezoeken en ga zo maar
NewLauren, 57 jaar · s-Heerenberg
Open en breng de tijd met mij door. Wordt iets beters dan voorheen.Laten we samen een leuke film kijken en elkaar opwarmen.
Sacha1962, 55 jaar · Maassluis
Ik ben op zoek naar een leuke spontane, jongensachtige man...Die een aanvulling kan zijn in mijn leven...om elkaar te verrassen
Doemdenkertje, 57 jaar · Aalst
Ik kijk uit naar iemand die een goede prater is, waar ik iets kan van opsteken en die ook naar mij kan luisteren omdat hij vindt
Joesa51, 55 jaar · Rotterdam
ik zoek iemand die het geen bewaar vindt dat ik gezet ben. en ook van gezelligheid hou