Ik hou van een normale man, die niet saai is, weet wat een vrouw nodig heeft om het samen goed te hebben. Ik ben dan wel opzoek naar een serieuze relatie, samen zijn, het fijn hebben op alle mogelijke manieren.
Lieve man met een dosis levenservaring die net als ik vol in het leven staat. Genoeg heeft gehad van al die slechte tijden en er nu echt een groot succes van wil maken. Het verleden heeft kunnen laten rusten en gewoon bezig is zijn leven weer uit te breiden met van alles.
Zelf altijd hard gewerkt en een eigen bedrijf gehad. Mij lijkt het fijn deze ervaring te kunnen delen met een man die ook zelfstandig is en een harde eerlijke werker is. Aantrekkelijk en modern, en goed verzorgd, geen stoffige oude man in slonzige kledij. Een man die weet wat er speelt in de wereld.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Vlaamsegaai22, 59 jaar · Gent
Er werd mij ooit het woord toyboy in de schoot geworpen, een leuke jonge vent voor een avondje. Klonk als muziek in mijn oren.
Forureyes, 59 jaar · Nederweert
Een leuke man, status en geld doen er niet toe. Ik geef meer om de persoon zelf dan de bijzaken erom heen. Verder iemand waarbij
Batprincess, 56 jaar · Amsterdam
Man, Lang , blond en
Be4ttie, 57 jaar · Domburg
Houd ervan als je net zo extravert en goofy bent als ik! Ik ben op zoek naar iets dat mijn tijd waard is en iemand met wie ik kan
Soulzangeres, 57 jaar · Barneveld
Jij kun een goed stukje muziek waarderen en vindt het geen probleem dat ik hier veel tijd aan besteedt. Als jij houdt van soul
AvondBezoekje, 57 jaar · Utrecht
Een seksueel actieve man, liefst in de omgeving. Rond de zelfde leeftijd, tenzij jij jonger bent en ook geïnteresseerd