Ik hou van mannen die lief en eerlijk zijn, iemand die leuk is om bij te zijn en ik zal genieten van je gezelschap. We kunnen altijd een keer gaan uit eten en elkaars gedachten delen.
Je weet hoe je een vrouw op haar gemak en ontspannen kunt laten voelen. Je dwingt vrouwen niet om dingen te doen die je wilt. Je bent heel attent en begripvol.
Ik hou van chatten en / of e-mailen. Ik hou van praten en lachen. Ik ontmoet graag verschillende mensen van verschillende plaatsen, ken hun culturen en tradities. Ik wil dingen leren, deel mijn interesses en hobby's met een aardig persoon.
Als ik in een relatie met iemand sta, kan ik er beter voor zorgen dat ik uren achter elkaar praat over belangrijke dingen dan over minder belangrijke dingen. Ik denk aan mijn beste vrienden. Degene die het dichtst bij me staan en waar ik een echte band mee heb en die overdreven veel kletsen over de gekste dingen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marcyell, 58 jaar · Fleringen
Je bent gezond en hebt geen enge soa's ofzo als je in mijn kutje wilt glijden. Ik heb echt heel veel seks nodig en snel.
Neemmehard62, 55 jaar · Heerenveen
Ik heb het al een klein beetje omschreven. Lekker geil, zachtaardig, soms ruig, verzorgend en natuurlijk discreet
Johanna0362, 56 jaar · Waarder
Je bent ook vrij gemakkelijk om mee te praten en ook heel gemakkelijk in de omgang. Als je het goed met me wilt vinden, moet je
Rosanne135, 55 jaar · Ottersum
Ik hou van een man die mijn favoriete sport speelt. En dat is voetbal. Voor mij is het heel charmant, aantrekkelijk en heel
Prrruudie, 55 jaar · Putte
Ik wil een afspraak en een huwelijk met toekomst. Ik wil de man van mijn dromen die al mijn fantasieën kan vervullen.
Loose, 55 jaar · Steendam
Ik ben op zoek naar een leuke en ruimdenkende man en vrouw. Liefst in de omgeving van Groningen, maar daarbuiten is ook haalbaar.