ik zoek lieve attente en goeie man,om nog leuke dingen samen te ondernemen in weekend,als de klik er is ook leuke lat relatie elkaar niet claimen,maar ook je eigen dingen blijven doen
Lieve man met een dosis levenservaring die net als ik vol in het leven staat. Genoeg heeft gehad van al die slechte tijden en er nu echt een groot succes van wil maken. Het verleden heeft kunnen laten rusten en gewoon bezig is zijn leven weer uit te breiden met van alles.
Iemand met passie en liefde. De hitte moet van onze vurige liefde afspatten, want het is echt een tijd geleden dat ik mij begeerd gevoeld heb. Een man die weet hoe hij een vrouw moet behandelen met respect en ik zal dan voor jou zorgen zoals een echte vrouw dat hoort te doen. Stuur je mij een bericht?