Jij moet jezelf goed verzorgen en altijd lekker ruiken! Al vind ik het in sommige situaties natuurlijk ook heerlijk als het zweet op je voorhoofd staat :P
Wil je plezier hebben of heb je iets anders in je gedachten? Ik wil alles hebben en samen plezier maken. Het is zo'n zegen en ik weet zeker dat we vrede in elkaar zullen vinden. Wil je me ermee helpen?
Lieve man met een dosis levenservaring die net als ik vol in het leven staat. Genoeg heeft gehad van al die slechte tijden en er nu echt een groot succes van wil maken. Het verleden heeft kunnen laten rusten en gewoon bezig is zijn leven weer uit te breiden met van alles.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Tattoodame, 56 jaar · Heerlen
Je bent wel een beetje stoer of beschermend, je krijgt en geeft graag tegengas en laat zeker niet over je heen lopen. Het is
Fleurette196108, 56 jaar · Hoofddorp
Ammmayaah, 57 jaar · Drongelen
Ik heb een man nodig die me kan geven wat ik wil in het leven. Als je open staat voor alle mogelijkheden die ons zullen overkomen,
Eekhoornt196209, 55 jaar · Beek en Donk
je vindt het wel fijn om een maatje te hebben waarmee je samen iets kunt doen. Die je er door heen sleept wanneer je het moeilijk
Mirteisnext, 59 jaar · Erica
Ik vind het uiterlijk niet belangrijk, wat van binnen zit is voor mij het belangrijkste, je bent uiteraard wel netjes verzorgd.
J-Oy-, 55 jaar · Marsum
Als je een visitekaartje had en het je naam en drie films vermeldde, wat zouden die films dan zijn en waarom? Ik wil echt weten.