Ben jij de man waar ik leuke dingen mee kan doen zoals lekker uit eten of naar de film gaan, en vind je het leuk om naar concerten en cabaret te gaan?? Ik zoek iemand die wel lekker zijn eigen dingen doet maar het ook leuk vind om dingen met mij te doen.
ik zoek lieve attente en goeie man,om nog leuke dingen samen te ondernemen in weekend,als de klik er is ook leuke lat relatie elkaar niet claimen,maar ook je eigen dingen blijven doen
Ben jij ook niet preuts en hou jij net als mij van leuke uitdagingen in het leven, ben je niet afhankelijk van een vrouw om gelukkig te zijn en ben je niet vies van diepgaande gesprekken, en lekker intiem zijn samen? Dan zou ik het erg leuk vinden om jou te leren kennen.