Ben je ook single of wil je gewoon een leuke tijd hebben en sex. Dan ben ik klaar voor jou en jij voor mij. Leuke gedachten dat wij elkaar aan genoeg sex gaan helpen toch?
Hou jij ook van gezelligheid? Ik zoek wel een man die alleen is, ik wil niet graag de gene zijn die een relatie om zeep helpt. Dus ben jij een alleen staande man, die het ook zat is om alleen te zijn, laat mij dat dan weten. Misschien kunnen wij er samen een leuke tijd van maken!
Een man die lief en romantisch is. Wie graag tijd met me doorbrengt en alles kan doen om me gelukkig te maken. Niet saai is en het fijn vindt om bij me te zijn en een goed gevoel voor humor heeft zodat we elke keer kunnen glimlachen als we samen zijn.
Je bent ook een man die van een feestje houd, en eens heerlijk door wil zakken wat natuurlijk niet iedere week zal gebeuren. Ook open staat voor andere leuke gezellige dingen te gaan doen samen in goed overleg. Dan zoeken wij elkaar misschien wel
Ik ben op zoek naar leuke, spannende mannen die wel van een avontuurtje houden. Zie jij er goed verzorgd eruit en vind jij hygiëne ook belangrijk? Laat dan wat van je horen XXX.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Reisadviseuse, 56 jaar · Krimpen aan den IJssel
Een gezellig en charmant type met het hart op de tong. Ik vind het alleen maar leuk als jij graag een discussie aangaat of zegt
Roxyyy6011, 56 jaar · Culemborg
Jij vind dat ik niet moet zeuren, ook al ben ik dan wat ouder, ook voor mij is er nog best iemand die me leuk vind, en dat vind jij
Hittepeti196008, 57 jaar · Aarschot
Een leuke man die graag wil genieten met een vrouw
ZinaSinglSingle, 57 jaar · Hasselt
Oprechte man die een vlotte babbel heeft en de wereld wat kent
Samenoppad, 58 jaar · Groningen
Ik hoef niet veel te eisen, heb je lef en hou je van spanning dan ben ik al tevreden.
Kousenband, 55 jaar · Steenwijk
Een discrete man die veel aandacht en zorg besteed aan het verwennen van een vrouw. lief en teder en vol met vurige passie.