Is jouw leven ook niet gegaan hoe je het van te voren had ingepland? Dan kunnen wij elkaar de hand schudden. Maar misschien kunnen wij ook elkaar nog gelukkiger maken en liefde en warmte geven en wie weet hoe we over 60 jaar terugkijken op een mooi leven samen? Dat zou geweldig zijn toch?
Ik wil eerst vrienden zijn. Wat heeft het voor zin om met iemand om te gaan tenzij je kunt lachen? We hebben gemeenschappelijke interesses . Ik ga eerst goed met je chatten.
Sterke man die een vrouw op een juiste manier aankan. Liefhebbende man die zijn genegenheid zal tonen naar mij toe. Eerlijke persoon die me nooit pijn zal doen.
Lieve man met een dosis levenservaring die net als ik vol in het leven staat. Genoeg heeft gehad van al die slechte tijden en er nu echt een groot succes van wil maken. Het verleden heeft kunnen laten rusten en gewoon bezig is zijn leven weer uit te breiden met van alles.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HereIsGilly, 59 jaar · Martenslinde
De man die ik zoek is een man die precies weet hoe hij een vrouw als ik moet behandelen. Je neemt je tijd en je zult er alles aan
LadyNancy , 55 jaar · Garnwerd
Iemand die alles op een rijtje heeft als het op geld op aankomt. Ontspannen en met een goed gevoel voor humor, zodat we ons niet
J4yde, 56 jaar · Oranje
Ik ben op zoek naar een man die me speciaal zal laten voelen, een man die me meeneemt op de reis van het leven. En ik weet zeker
Carmiss, 55 jaar · Delden
Ben jij die eerlijke en betrouwbare man? Kom je altijd je afspraken na? Dan hebben wij hopelijk een leuke klik samen.
LadyAnnet, 55 jaar · Vogelwaarde
Natuurlijk hoop ik ook dat je mij goed gaat behandelen als we elkaar ontmoeten. Ik ben iemand die er altijd is als je het nodig