Je bent in voor alles wat leuk en spannend is, je bent erg begripvol als je met me gaat mee spelen, als je een beetje kennis zou hebben over bondage en alles wat daarbij komt kijken zou dat wel makkelijk zijn en dan kunnen we vanalles gaan proberen.
Als ik in een relatie met iemand sta, kan ik er beter voor zorgen dat ik uren achter elkaar praat over belangrijke dingen dan over minder belangrijke dingen. Ik denk aan mijn beste vrienden. Degene die het dichtst bij me staan en waar ik een echte band mee heb en die overdreven veel kletsen over de gekste dingen.
Je bent leuk om bij te zijn en kan er voor zorgen dat ik me beter ga voelen. Ik wil dat je mij beter gaat laten voelen, je moet me goed behandelen en ik vind het ook belangrijk dat we een goed gesprek kunnen hebben samen.
Ik hou van chatten en / of e-mailen. Ik hou van praten en lachen. Ik ontmoet graag verschillende mensen van verschillende plaatsen, ken hun culturen en tradities. Ik wil dingen leren, deel mijn interesses en hobby's met een aardig persoon.
Ik ben op zoek naar leuke, spannende mannen die wel van een avontuurtje houden. Zie jij er goed verzorgd eruit en vind jij hygiëne ook belangrijk? Laat dan wat van je horen XXX.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Aardigejan, 56 jaar · Haasdonk
Ik heb zeker wat te bieden; ik kan heerlijk koken, ben een nette vrouw die haar huisje goed schoonhoudt, en hou van gezelschap
Victoriassecret, 57 jaar · Assent
Een lieve man die weet hoe hij een vrouw moet behandelen. Als je ergens voor gaat moet je daar ook wel achter staan. Kinderen
ZoekteenPrins, 56 jaar · Antwerpen
Leuke mannen of stellen om een aardig contact mee op te bouwen en wie weet! Goed verzorgt, open voor nieuwe dingen.
Hittepeti196008, 57 jaar · Aarschot
Een leuke man die graag wil genieten met een vrouw
Borgloon, 58 jaar · Borgloon
Ja wat zoek ik, een man met passie en die zin heeft aan gezelligheid.
NormaAl6205, 55 jaar · Zoersel
Ik ben serieus op zoek naar een leuke man en niet zomaar voor 1 x plezier.