Ik hou van chatten en / of e-mailen. Ik hou van praten en lachen. Ik ontmoet graag verschillende mensen van verschillende plaatsen, ken hun culturen en tradities. Ik wil dingen leren, deel mijn interesses en hobby's met een aardig persoon.
Ik heb een man nodig die me zo lekker in bed kan laten voelen. Als je denkt dat je me dat kan geven? Ik denk het namelijk wel! Ik wil het goed met jou hebben en veel plezier maken. Laten we gewoon samen geil zijn en samen lekker klaarkomen met een mooi voorspel.
Je bent ook een man die van een feestje houd, en eens heerlijk door wil zakken wat natuurlijk niet iedere week zal gebeuren. Ook open staat voor andere leuke gezellige dingen te gaan doen samen in goed overleg. Dan zoeken wij elkaar misschien wel