Hou jij ook van gezelligheid? Ik zoek wel een man die alleen is, ik wil niet graag de gene zijn die een relatie om zeep helpt. Dus ben jij een alleen staande man, die het ook zat is om alleen te zijn, laat mij dat dan weten. Misschien kunnen wij er samen een leuke tijd van maken!
Zeebrugge, 55 jaar · Zeebrugge
♥ West-Vlaanderen ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen
Heeft ze nog niet ingevuld
Badnimf, 57 jaar · Brugge
♥ West-Vlaanderen ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Graag houden van sex en intens genieten. Leuk zijn, lief, en sociaal
Ik zoek een zachte lieve attent volle romantische en gewone man. Met geen overdrijvingen in de zin van het woord. Gewoon een man die zichzelf blijft en verzorgd en ordelijk type is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Flatjet, 57 jaar · Bergeijk
Je gaat romantiek niet uit de weg en gelooft in de ware liefde. Je bent single en vind afstand geen bezwaar!
Volksdanseres, 55 jaar · Reeuwijk
Ben jij net als ik een levensgenieter en kan jij de oren van mijn kop kletsen of leuke grapjes maken en mij laten lachen? Dan
RegioAmsterdam, 59 jaar · Amsterdam
Mannen ontmoeten in een kroeg werkt echt niet meer, dit lijkt mij een prima alternatief
Clenda, 57 jaar · Nijmegen
romantisch,knuffelen,ondernemend,spontaan,humor,lief,...vind jij jezelf met deze woorden,reageer dan,...,
Squirly, 58 jaar · Hoogeveen
Nu ben ik op zoek naar een man die mij meer respect kan geven op sexueel gebied dan mijn man. Het mag wat hardhandig, want daar
LiseWom62, 55 jaar · Midwolda
Wil je ondeugend met me doen? Ben je klaar om wat tijd met me te hebben? Laten we deze speciaal voor ons maken en elkaar ontmoeten.