Ik hou van chatten en / of e-mailen. Ik hou van praten en lachen. Ik ontmoet graag verschillende mensen van verschillende plaatsen, ken hun culturen en tradities. Ik wil dingen leren, deel mijn interesses en hobby's met een aardig persoon.
Misschien is dit niet helemaal duidelijk overgekomen, maar ik ben een getrouwde vrouw, al 20 jaar maar de liefde zit op een zeer lag pitje. Ik verlang naar aandacht, liefst in de vorm van seksualiteit. Ik wil gestreeld worden en verwend. Graag discreet, hygienisch en verzorgd iemand (man rond mijn leeftijd
Je weet hoe je een vrouw op haar gemak en ontspannen kunt laten voelen. Je dwingt vrouwen niet om dingen te doen die je wilt. Je bent heel attent en begripvol.