Ik hou van chatten en / of e-mailen. Ik hou van praten en lachen. Ik ontmoet graag verschillende mensen van verschillende plaatsen, ken hun culturen en tradities. Ik wil dingen leren, deel mijn interesses en hobby's met een aardig persoon.
Een knuffeldier die mij weer kan laten lachen en mij een schouder kan bieden om mij te troosten op moeilijke momenten. Maar vooral een man die het respecteert dat ik een tattoo heb laten zetten ter nagedachtenis aan mijn man.
Misschien is dit niet helemaal duidelijk overgekomen, maar ik ben een getrouwde vrouw, al 20 jaar maar de liefde zit op een zeer lag pitje. Ik verlang naar aandacht, liefst in de vorm van seksualiteit. Ik wil gestreeld worden en verwend. Graag discreet, hygienisch en verzorgd iemand (man rond mijn leeftijd
Sterke man die een vrouw op een juiste manier aankan. Liefhebbende man die zijn genegenheid zal tonen naar mij toe. Eerlijke persoon die me nooit pijn zal doen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
WXYvon, 56 jaar · Sneek
Stel je maar voor aan mij.
Bikiniebabe, 58 jaar · Doesburg
Durf jij mijn slaaf te worden, en alles te doen wat ik je zeg te doen? Bent bereid om hulpmiddelen te gebruiken, en ermee te doen
Lemy, 55 jaar · Den Haag
volgt
Dorriexx, 58 jaar · Annerveenschekanaal
Ik ben op zoek naar iemand die zo geweldig is dat ik er eventueel mee zou willen trouwen. Dat is ook wel het advies wat ik van een
Cancandyy, 57 jaar · Emmeloord
Ik zou een hete geile kerel die mij gelukkig en tevreden zou kunnen laten voelen wel erg leuk vinden. Ben jij diegene voor mij?
Gulia1959, 58 jaar · Hamont
Viriel, ruimdenken, aantrekkelijk, verzorgd, discreet. Je wilt me dingen laten meemaken voor de eerste keer en misschien