Ik hou van chatten en / of e-mailen. Ik hou van praten en lachen. Ik ontmoet graag verschillende mensen van verschillende plaatsen, ken hun culturen en tradities. Ik wil dingen leren, deel mijn interesses en hobby's met een aardig persoon.
Ben jij ook niet preuts en hou jij net als mij van leuke uitdagingen in het leven, ben je niet afhankelijk van een vrouw om gelukkig te zijn en ben je niet vies van diepgaande gesprekken, en lekker intiem zijn samen? Dan zou ik het erg leuk vinden om jou te leren kennen.
Ik zoek een zachte lieve attent volle romantische en gewone man. Met geen overdrijvingen in de zin van het woord. Gewoon een man die zichzelf blijft en verzorgd en ordelijk type is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Beetjebruin, 55 jaar · Maaseik
een man die lekker van sex houd!
Ohh Glory, 55 jaar · Willebroek
Je bent een discreet en volwassen persoon, oud of jong. Je bent hopeloos romantisch en sensueel en avontuurlijk.
GlendaGB, 59 jaar · Kerkrade
Geluk. Mensen vertrouwen elkaar niet meer, ze hechten geen waarde aan eerlijkheid of liefde. Ik zeg dat je mijn geluk moet
BlytheS, 59 jaar · Nes
Je vindt het niet erg dat we als vrienden beginnen en dat we elkaar op die manier leren kennen. Ik wil iemand die eerlijk tegen
Snoopybaran, 55 jaar · Gennep
Ik kan me vaak niet vinden in de denkwijze van leeftijdgenoten met altijd klagen over de jongere generaties naar mijn mening