Ik hou van chatten en / of e-mailen. Ik hou van praten en lachen. Ik ontmoet graag verschillende mensen van verschillende plaatsen, ken hun culturen en tradities. Ik wil dingen leren, deel mijn interesses en hobby's met een aardig persoon.
Als je me gewoon pijn gaat doen, bericht me dan niet hier. Ik wil gewoon weer gelukkig zijn met een man die er voor mij kan zijn. Ben je een verantwoordelijke en eerlijke man? Ik wil je!!!
Sterke man die een vrouw op een juiste manier aankan. Liefhebbende man die zijn genegenheid zal tonen naar mij toe. Eerlijke persoon die me nooit pijn zal doen.
Onderhoudende, beetje eigenzinnige(?) en, bij voorkeur, gebonden kerel. Een lekkere vrijpartij; heerlijk....maar ook zo af en toe een terrasje, naar 't theater.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Wet-Emmie, 55 jaar · Waalre
Je moet alle dingen doen die ik graag zou willen doen in bed. Laten we stout en geil zijn. Ik ben er vrij zeker van dat we van elkaar
Bloem3, 59 jaar · Den Haag
Zoek een leuke man!
Rebeccabieber, 59 jaar · Vlissingen
Ik ben niet iemand met toren hoge eisen en je hoeft ook geen bepaald type te zijn ;( ik weet zelf niet eens welk type ik zoek, hoe
MelenudaBi, 55 jaar ·
volgt
Limburgspracht, 57 jaar · Aarschot
Wat voor iemand zoek ik? Gezocht: man die mij wil helpen bij het opstellen van een leuke tekst hier. Ik heb het meermalen geprobeerd,