Hou jij ook van gezelligheid? Ik zoek wel een man die alleen is, ik wil niet graag de gene zijn die een relatie om zeep helpt. Dus ben jij een alleen staande man, die het ook zat is om alleen te zijn, laat mij dat dan weten. Misschien kunnen wij er samen een leuke tijd van maken!
Sterke man die een vrouw op een juiste manier aankan. Liefhebbende man die zijn genegenheid zal tonen naar mij toe. Eerlijke persoon die me nooit pijn zal doen.
Gewoon een simpele man die lief is en de vrouw met respect behandelt. Ik ben absoluut niet van het soort man dat met de gevoelens van een vrouw wil spelen, dat is gewoon niet leuk om te doen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
BijnaVrij, 55 jaar · Dwingeloo
Nu ik vaker thuis zit, ken ik wel wat gezelschap gebruiken. Natuurlijk niet alleen thuis zitten ouwehoeren, maar ikzelf
RetroRen, 58 jaar · Dordrecht
Ik zoek een man die net als mij rust heeft gevonden en er klaar voor is om een lange verbintenis aan te gaan, die niet weg loopt
NewLauren, 57 jaar · s-Heerenberg
Open en breng de tijd met mij door. Wordt iets beters dan voorheen.Laten we samen een leuke film kijken en elkaar opwarmen.
LadyAnnet, 55 jaar · Vogelwaarde
Natuurlijk hoop ik ook dat je mij goed gaat behandelen als we elkaar ontmoeten. Ik ben iemand die er altijd is als je het nodig
LuckyLucyY, 56 jaar · Aalst
Je wilt mijn busje wil even testen of de vering nog goed is als je toevallig op mijn route licht en die kans is groot als ik je adres
SeaGirl61, 57 jaar · Massemen
Intiem zijn, daar gaat het me om. Want je kan het wel zo mooi hebben samen maar als de seks niet goed is ben je nergens. Goede seks