Wat zoek ik? Ik zoek een man, een man tussen de 45 en 60 jaar. Iemand die sportief is of tenminste actief bezig. Een discussie ga ik nooit uit de weg al moet het geen debat worden van uren. Verder zoals iedereen zeker iemand met wie je een lach maar ook een traan kunt delen en waar je je goed bij voelt.
Gewoon een simpele man die lief is en de vrouw met respect behandelt. Ik ben absoluut niet van het soort man dat met de gevoelens van een vrouw wil spelen, dat is gewoon niet leuk om te doen.
Sterke man die een vrouw op een juiste manier aankan. Liefhebbende man die zijn genegenheid zal tonen naar mij toe. Eerlijke persoon die me nooit pijn zal doen.
ik zoek lieve attente en goeie man,om nog leuke dingen samen te ondernemen in weekend,als de klik er is ook leuke lat relatie elkaar niet claimen,maar ook je eigen dingen blijven doen
goed en goedgeluimd met positieve instelling in het leven staand. mooi om naar te kijken en trots om mee over straat te lopen en graag trouw en eerlijk, recht door zee stel ik zeker op prijs. Je houd niet van liegen en bedriegen..
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Metdetijd, 59 jaar · Yerseke
Als jij niet vindt dat ik te oud ben om me nog op een datingsite te plaatsen, jij mij nog altijd aantrekkelijk vindt en jij simpelweg
Rabarbera, 57 jaar · Bergeijk
Als je maar veel zin hebt
Victoriassecret, 57 jaar · Assent
Een lieve man die weet hoe hij een vrouw moet behandelen. Als je ergens voor gaat moet je daar ook wel achter staan. Kinderen
Abi Gaill, 59 jaar · Nieuw-Beijerland
Jij bent ideaal voor mij, jij stelt dingen voor die we misschien kunnen gaan doen en we gaan dat zeker een dag uitproberen!
Think2 , 57 jaar · Deurne
Je bent een echte heer en je bent ook hier om iets zinvols en echts te vinden. Als we eerst vrienden kunnen worden, zou dat het
Daliaaa, 58 jaar · Tytsjerk
Op zoek naar een man die het niet erg vindt om nieuwe eetgelegenheden te bezoeken of leuke dingen te doen, want ik ben een liefhebber