Wat zoek ik? Ik zoek een man, een man tussen de 45 en 60 jaar. Iemand die sportief is of tenminste actief bezig. Een discussie ga ik nooit uit de weg al moet het geen debat worden van uren. Verder zoals iedereen zeker iemand met wie je een lach maar ook een traan kunt delen en waar je je goed bij voelt.
Gaan wij samen het leven door. Zie je net als mij het mooie in het leven, wil je genieten van iedere dag. Dan maak ik graag met jou eens een afspraakje, lijkt je dat leuk?
Ik heb een man nodig die me zo lekker in bed kan laten voelen. Als je denkt dat je me dat kan geven? Ik denk het namelijk wel! Ik wil het goed met jou hebben en veel plezier maken. Laten we gewoon samen geil zijn en samen lekker klaarkomen met een mooi voorspel.
Op zoek naar een man die ook van lekker eten houdt en die mij graag eens een avondje mee uit neemt, omdat eten met twee gewoon veel gezelliger is en om te zien als wij een mogelijke klik kunnen hebben wanneer wij elkaar ontmoeten. Je bent grappig gaat graag op reis en bent iemand die ook graag over interessante
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
NewLauren, 57 jaar · s-Heerenberg
Open en breng de tijd met mij door. Wordt iets beters dan voorheen.Laten we samen een leuke film kijken en elkaar opwarmen.
Andry, 55 jaar · Boschoord
Wat ik zoen is een maatje, een lieve man om van alles mee te delen.
Johanna58, 59 jaar · Antwerpen
Ik heb mannen gehad in alle maten, leeftijden en nationaliteiten. Ieder mens is uniek en mooi op zijn manier. Soms is het even
Victoriassecret, 57 jaar · Assent
Een lieve man die weet hoe hij een vrouw moet behandelen. Als je ergens voor gaat moet je daar ook wel achter staan. Kinderen
Vergeetmeniet, 59 jaar · Zellik
U bent eerlijk en lief en bent toe aan een relatie. U staat er voor open om elkaar te leren kennen en te zien waar dat toe leidt.
Echtvlaaike, 58 jaar · Echt
En voor jou geldt hetzelfde, ik hoor graag van je wat je graag doet, je goede en minder goede kanten, maar je hoeft je zeker niet