Misschien is dit niet helemaal duidelijk overgekomen, maar ik ben een getrouwde vrouw, al 20 jaar maar de liefde zit op een zeer lag pitje. Ik verlang naar aandacht, liefst in de vorm van seksualiteit. Ik wil gestreeld worden en verwend. Graag discreet, hygienisch en verzorgd iemand (man rond mijn leeftijd of eventueel jonger)
Gewoon een simpele man die lief is en de vrouw met respect behandelt. Ik ben absoluut niet van het soort man dat met de gevoelens van een vrouw wil spelen, dat is gewoon niet leuk om te doen.
GrannyHoliday, 58 jaar · Heuvelland
♥ West-Vlaanderen ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Dik lijf
Ben je geïnteresseerd in de dingen die ik voor je kan doen? Ik zal alles doen wat je me vraagt. Ik wil dat je wat tijd en energie voor me hebt. Ben jij een man die zijn verplichtingen kent?
Zelf altijd hard gewerkt en een eigen bedrijf gehad. Mij lijkt het fijn deze ervaring te kunnen delen met een man die ook zelfstandig is en een harde eerlijke werker is. Aantrekkelijk en modern, en goed verzorgd, geen stoffige oude man in slonzige kledij. Een man die weet wat er speelt in de wereld.
Iemand met passie en liefde. De hitte moet van onze vurige liefde afspatten, want het is echt een tijd geleden dat ik mij begeerd gevoeld heb. Een man die weet hoe hij een vrouw moet behandelen met respect en ik zal dan voor jou zorgen zoals een echte vrouw dat hoort te doen. Stuur je mij een bericht?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
GretaWannabe, 58 jaar · Lollum
Ik moet een goede man hebben en hopelijk ben jij dat. Wij gaan het echt goed hebben en ik ben er vrij zeker van dat we alleen voor
Jacynta, 57 jaar · Maasmechelen
Jij: vlot, gentleman, verzorgd, fun
Tantelena, 58 jaar · Amsterdam
Iedereen is welkom bij mij.
Bilimbootjes, 55 jaar · Landgraaf
we zijn een stel van hij 45 en ik 50 beiden iets voller echter niet dik,beiden bi,open en eerlijk
Lovesintmaarten, 55 jaar · Assen
Lees maar over mij
Johanna58, 59 jaar · Antwerpen
Ik heb mannen gehad in alle maten, leeftijden en nationaliteiten. Ieder mens is uniek en mooi op zijn manier. Soms is het even