Je bent leuk om bij te zijn en kan er voor zorgen dat ik me beter ga voelen. Ik wil dat je mij beter gaat laten voelen, je moet me goed behandelen en ik vind het ook belangrijk dat we een goed gesprek kunnen hebben samen.
Als ik in een relatie met iemand sta, kan ik er beter voor zorgen dat ik uren achter elkaar praat over belangrijke dingen dan over minder belangrijke dingen. Ik denk aan mijn beste vrienden. Degene die het dichtst bij me staan en waar ik een echte band mee heb en die overdreven veel kletsen over de gekste dingen.
Ik heb een man nodig die me zo lekker in bed kan laten voelen. Als je denkt dat je me dat kan geven? Ik denk het namelijk wel! Ik wil het goed met jou hebben en veel plezier maken. Laten we gewoon samen geil zijn en samen lekker klaarkomen met een mooi voorspel.
Zeebrugge, 55 jaar · Zeebrugge
♥ West-Vlaanderen ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen
Heeft ze nog niet ingevuld
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Pastel, 59 jaar · Doorwerth
niet op zoek naar een vaste relatie
Ilovedating, 55 jaar · Maarssen
Ruimdenkende vent die erg discreet kan zijn
Addilynn X, 56 jaar · Drouwenermond
Ik ben op zoek naar een man die vrijgezel is, jouw leeftijd doet er niet echt toe en ik heb geen bepaald type man waar ik voor val.
Joyce-48, 57 jaar · Rosmalen
ik ben dik en val op grote mannen
Grandma B, 59 jaar · Kalken
Ik hou van stoere mannen, mannen die weten dat hun lichaam er mag zijn, en er van houden als een vrouw ze goed weet te verwennen.