Als ik in een relatie met iemand sta, kan ik er beter voor zorgen dat ik uren achter elkaar praat over belangrijke dingen dan over minder belangrijke dingen. Ik denk aan mijn beste vrienden. Degene die het dichtst bij me staan en waar ik een echte band mee heb en die overdreven veel kletsen over de gekste dingen.
Onderhoudende, beetje eigenzinnige(?) en, bij voorkeur, gebonden kerel. Een lekkere vrijpartij; heerlijk....maar ook zo af en toe een terrasje, naar 't theater.
Zelf altijd hard gewerkt en een eigen bedrijf gehad. Mij lijkt het fijn deze ervaring te kunnen delen met een man die ook zelfstandig is en een harde eerlijke werker is. Aantrekkelijk en modern, en goed verzorgd, geen stoffige oude man in slonzige kledij. Een man die weet wat er speelt in de wereld.
Een knuffeldier die mij weer kan laten lachen en mij een schouder kan bieden om mij te troosten op moeilijke momenten. Maar vooral een man die het respecteert dat ik een tattoo heb laten zetten ter nagedachtenis aan mijn man.
Gewoon een simpele man die lief is en de vrouw met respect behandelt. Ik ben absoluut niet van het soort man dat met de gevoelens van een vrouw wil spelen, dat is gewoon niet leuk om te doen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gerrie 1960, 57 jaar · Oegstgeest
Spontaan, vitaal en nog zeker potent.
Judiithh, 56 jaar · Steenhuffel
Ik wil een maatje hebben die ook graag een partner wil hebben om leuke dingen te doen. Ik ben dus te lang single en heb je graag
Evelientje14, 58 jaar · Urk
volgt
Klasien, 55 jaar · Anjum
Hallo lieve man, ik zou graag iemand willen ontmoeten die samen met mij een leuke tijd tegemoet wil gaan., Een leuke vent om
Marinnka, 55 jaar · Erembodegem
Wilt u mij lekker anaal verwennen of andere dingen doen die ons in extase brengen! U bent iemand die duidelijk aangeeft als
Viviaaan, 55 jaar · Geetbets
In eerste instantie gewoon een gezellige date hebben. Ik ben sociaal en heb gezelligheid hoog in het vaandel staan. Hou van