Gewoon een simpele man die lief is en de vrouw met respect behandelt. Ik ben absoluut niet van het soort man dat met de gevoelens van een vrouw wil spelen, dat is gewoon niet leuk om te doen.
Wil je plezier hebben of heb je iets anders in je gedachten? Ik wil alles hebben en samen plezier maken. Het is zo'n zegen en ik weet zeker dat we vrede in elkaar zullen vinden. Wil je me ermee helpen?
Onderhoudende, beetje eigenzinnige(?) en, bij voorkeur, gebonden kerel. Een lekkere vrijpartij; heerlijk....maar ook zo af en toe een terrasje, naar 't theater.
Kan ik je vertrouwen met de dingen die ik binnenkort zal vertellen? Nou, het is een privézaak dus ik zal het hier niet schrijven. En je vind het geweldig om leuke dingen en avonturen in het leven te plannen.