Ik heb al vroeg in het leven geleerd dat uiterlijk echt niet alles is, je weet niet wat er in iemand zijn of haar hart speelt, hoe je er ook uitziet. Dus ik ga af op mijn gevoel als eerst en dan volgt mijn hoofd die mijn beslissing om met iemand te willen zijn kan rationaliseren. Maar niet teveel want voornamelijk voel ik het goed aan. Verras me met een leuk berichtje!
Jonge man die valt op oudere vrouw. Ervaring zou erg leuk zijn. Dit omdat ik enkel het gewone hebt meegemaakt en nu echt iets anders wil. Discreet, eerlijk, open, direct.
Kan jij je een beetje vinden in mijn verhaal, kan jij ook wel even iets anders gebruiken en even iets anders dan de omgeving waar je nu in zit dan kunnen wij elkaar misschien wel helpen want ik ben hartstikke gezellig en levendig.