Ik zoek een man die ook open staat voor gewoon een plezierige tijd samen. Ik weet dat ik misschien niet die allerknapste meid ben die je zo graag had willen hebben, maar een beetje lol maken samen kan toch wel?
Iemand die gewoon zich zelf is. Een leuke lieve man die het alleen zitten ook een beetje zat is. Een man die respect heeft voor een vrouw en die een beetje van de oude stempel is. Ik hou van galante mannen die bijv je jas aan geven of de deur voor je open houden. Het zijn die kleine dingen toch die het hem doen
Ik ben op zoek naar een discrete man die ervoor zal zorgen dat onze ontmoetingen ook tussen ons zullen blijven! Ik verwacht dat je vriendelijk en gepassioneerd bent in alles wat je doet, en dat je me terug kunt geven wat ik al heel lang heb gemist.