Een man met een soortgelijk verhaal. Dan is er in ieder geval al een onderwerp mochten we tegenover elkaar staan. Iemand die wijn lust of in ieder geval bij gezellige momenten toch een borrel pakt. Iemand die houd van het knusse. En ook die online zijn aan het onderzoeken is. Maar als je op mij reageert heb je dat onder de knie.
Ik ben zelf een zorgend persoon en hoop dat ook in een relatie te vinden. Iemand die net als ik bezig is met de medemens. En daar ook de nodige kracht uit put en ook kan genieten van hele kleine dingen. Verder spontaan is en ook zeker hier en daar een lach op zijn gezicht kan toveren.
Een lieve romantische man die net als ik gewoon zo nu en dan eens wat extra nodig heeft. Om lekker even jezelf op uit te leven. Natuurlijk wel met enig respect. Ik hou van een beetje uitdaging en ook van een goedverzorgd persoon. Dat zijn eigenlijk mijn enige eisen.