Liever niet te oud maar ja wat is oud he. Daar zijn de meningen over verdeeld denk ik. Maarre ik heb echt wel iemand nodig met een groot uithoudingsvermogen en het liefst meerdere keren achter elkaar mij kan neuken en klaarkomen. Ik kan ook squirten. Wil je leren hoe je een meisje spuitend kan laten klaarkomen dan kan ik dat doen. Geil toch!
Een lieve romantische man die net als ik gewoon zo nu en dan eens wat extra nodig heeft. Om lekker even jezelf op uit te leven. Natuurlijk wel met enig respect. Ik hou van een beetje uitdaging en ook van een goedverzorgd persoon. Dat zijn eigenlijk mijn enige eisen.
Een romantische en gepassioneerde man, ik ben nog ouderwets en wil graag behandeld worden als een koningin. Ik zal dan goed voor jou zorgen zoals een vrouw dat hoort te doen voor een man. Ook graag lief en grappig, dit was het.
Je hoeft geen geweldige mooie man te zijn, als je maar lief bent. En tijd voor me hebben. Ik vind het niet erg als je ook iemand anders ziet, als je er maar voor me bent.