Mannen van mijn leeftijd die nog volop seksueel actief zijn mogen zeker reageren. Maar.... je hoort de laatste tijd steeds vaker over cougars, Zag laatst op de tv hierover een documentaire en ben nu wel heel nieuwsgierig geworden. Zullen er ook jongemannen zijn op deze site die geïnteresseerd zijn in een oude dame als ik?
Je moet zeker wel kunnen praten en de coversatie goed kunnen houden tussen ons. Geen gekheid zeggen tegen me want dan laat ik je wel mn andere kant leren kennen.
Je hebt een eigen leventje maar vindt het ook wel leuk als er iemand is waar je terecht kunt. Waar je fijne gesprekken mee kunt hebben, af en toe eens een uitstapje of reisje kunt maken of eens op restaurant kunt gaan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Vlissingen64, 68 jaar · Vlissingen
Ik wil graag een leuke lange man ontmoeten,wel iemand die vrij is en geen one night stands gewoon om te beginnen een leuke vriendschap,
MijnExperiment, 68 jaar · Woudrichem
Lieve tedere man voor de fijne en intieme momenten. Graag een reactie en foto als u interesse heeft
Piselletta, 66 jaar · Gouda
Graag zou ik in contact willen komen met een spontane, oprechte hartelijke lieve man, die net zoals ik nog samen "uitjes"
JosjeX, 69 jaar · Aalst
Jong van geest, spontaan, speels en in de mogelijkheid om naar mij toe te komen.
GeenTwijfels, 66 jaar · Capelle aan den IJssel
Ik zoek Spontane man, van 18 tot 112, hoewel ik verwacht niet teveel reacties te krijgen van gespierde mannen van 23. hahahaha,
Ppppppaaaula, 66 jaar · Kluizen
Je kan je mannetje staan in het digitale tijdperk, bent niet van een té oude stempel en hebt niks tegen mijn kat. Ga