Mocht je willen reageren houdt dan in gedachten dat ik uit een bepaald milieu kom, dus ook bepaalde dingen gewend ben. Ben een beetje verwend maar wel overal dankbaar voor, en kan zelf ook goed verwennen. Je bent zeer communicatief vaardig en sociaal, houdt van een goed feest en kan ook een beetje dansen want daar hou ik ook van.
Geen voorkeur voor leeftijd of uiterlijk. Romantiek speelt geen rol in dit spel. Hou wel van een man die, net als mij vele seksuele fantasieën heeft. Ik ben een liefhebber van seks in het openbaar, duinen, bos, parkeerplaats. Verder nog nooit gegaan, maar zou het wel willen. Verzoekjes zijn altijd
Jij bent een leuke gelezen man die in ieder geval op zoek is naar een mooie vriendschap. Daar kan nog veel uit volgen. Ook vind je mijn leeftijd geen probleem.
Een man met een soortgelijk verhaal. Dan is er in ieder geval al een onderwerp mochten we tegenover elkaar staan. Iemand die wijn lust of in ieder geval bij gezellige momenten toch een borrel pakt. Iemand die houd van het knusse. En ook die online zijn aan het onderzoeken is. Maar als je op mij reageert heb