Ik ben zelf een zorgend persoon en hoop dat ook in een relatie te vinden. Iemand die net als ik bezig is met de medemens. En daar ook de nodige kracht uit put en ook kan genieten van hele kleine dingen. Verder spontaan is en ook zeker hier en daar een lach op zijn gezicht kan toveren.
Je hebt een eigen leventje maar vindt het ook wel leuk als er iemand is waar je terecht kunt. Waar je fijne gesprekken mee kunt hebben, af en toe eens een uitstapje of reisje kunt maken of eens op restaurant kunt gaan.
Een romantische en gepassioneerde man, ik ben nog ouderwets en wil graag behandeld worden als een koningin. Ik zal dan goed voor jou zorgen zoals een vrouw dat hoort te doen voor een man. Ook graag lief en grappig, dit was het.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Boekenw19470611, 70 jaar · Hoogeveen
Je bent een gezellige en loyale man, die ook nog wat van de wereld wil zien. Je bent reislustig en kunt ook zelfstandig zijn.
Gezegende, 66 jaar · Almere Haven
Leuke eerlijke man, zijn religie is niet belangrijk. Als u maar geen problemen ermee heeft dat ik zelf wel religieus ben.
Tijgetje, 65 jaar · Leiden
Openminded, gelijkgestemt en gepassioneerd
AnneVroenze, 69 jaar · Breendonk
Ik ben nog jong en vitaal, en daar werk ik hard aan. Ook als het om seksuele relaties gaat. Veel mannen denken dat vrouwen na
RoosjeToosje, 68 jaar · Vreeland
Uiteraard ben je een man, een man die zijn leven ook ten volle leeft en nog zoveel mogelijk wil doen in dit leven. Wandelen,
Rowenda, 68 jaar · Zaandam
Welke man geniet van een jong uitziende 64 -jarige Zaankanter? Een rechttoe rechtaan dame die in elk probleem een uitdaging