Je hoeft geen geweldige mooie man te zijn, als je maar lief bent. En tijd voor me hebben. Ik vind het niet erg als je ook iemand anders ziet, als je er maar voor me bent.
Mocht je willen reageren houdt dan in gedachten dat ik uit een bepaald milieu kom, dus ook bepaalde dingen gewend ben. Ben een beetje verwend maar wel overal dankbaar voor, en kan zelf ook goed verwennen. Je bent zeer communicatief vaardig en sociaal, houdt van een goed feest en kan ook een beetje dansen
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Adrienneke, 65 jaar · Harlingen
Jij begrijpt mijn verhaal en ziet het wel zitten om lekker samen te genieten. Met alle rust op een fijne plek, ongestoord.
Followtheleader, 65 jaar · Losser
Je bent een goed gehumeurde man, je weet wat je zelf wilt en trekt ook wel gewoon je eigen plan. Je bent zelfstandig en niet afhankelijk
MarijkeM, 66 jaar · Bussum
Je bent hygienisch, discreet. Ik hou van softe sm. afspreken op anonieme locatie
Gezegende, 66 jaar · Almere Haven
Leuke eerlijke man, zijn religie is niet belangrijk. Als u maar geen problemen ermee heeft dat ik zelf wel religieus ben.
Tanterie, 65 jaar · Ossenwaard
Laten we eerst maar eens zien of het klikt.
Sunny-Lady, 69 jaar · Gorinchem
Je bent een nette man, die een vrolijk karakter heeft. Je staat er voor open om met mij dingen te gaan doen, kopje koffie drinken,