Ik wil het eenvoudig en leuk maken met jou. Ik ben hier op zoek naar een vriend met goede eigenschappen en ik hoop dat je me kunt geven wat ik van je verwacht. Het zal leuk zijn als je ondeugend en actief bent in seks. Eenvoudig maar een echte heer is wat ik leuk vind in een man.
Je vind het niet erg dat er aan je tenen word gesabbeld. Je bent opzoek naar seks en staat voor meerdere keren seks open als het bevalt van beide kanten. Je hebt niet te extreme wensen en nee is bij jou ook echt nee! Laat je dan wat van je horen?
Geen voorkeur voor leeftijd of uiterlijk. Romantiek speelt geen rol in dit spel. Hou wel van een man die, net als mij vele seksuele fantasieën heeft. Ik ben een liefhebber van seks in het openbaar, duinen, bos, parkeerplaats. Verder nog nooit gegaan, maar zou het wel willen. Verzoekjes zijn altijd
Wat liefde aangaat ook een beetje een laatbloeier of misschien een mislukte relatie achter de rug dat maakt mij niet veel uit als je maar schoon op jezelf, eerlijk en trouw bent en er geen bezwaar tegen hebt dat ik blijf werken tot ik er bij neerval.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kipnugget, 69 jaar · Sint-Niklaas
Mocht jij je in dezelfde situatie als mij bevinden of zit je in een scheiding en heb je behoefte aan wat gezelschap? Laten we
Juliana S, 68 jaar · Eck en Wiel
Ik ben dol op een man voor iets goeds en misschien nog wel meer. Maar eerst een vriendschap opbouwen en samen de beste tijd hebben.
Sameneropuit, 69 jaar · Roden
Je weet wat je zoekt en daar ben je ook doelbewust mee bezig. Je weet precies wat je wel en wat je niet wil. En gaat er ook heel secuur
Vrouw1948, 69 jaar · Sneek
Genieter, graag vrouwen zien.
Popoja, 68 jaar · Elen
Ik zoek iemand die net zoals ik niet teveel verwacht en het ook rustig aan zou willen doen. Niet te rustig natuurlijk, want
Marga, 65 jaar · Oudegem
Ik zoek een eerlijke man die nog van de kleine alledaagse dingen kan genieten.