Jij bent een leuke gelezen man die in ieder geval op zoek is naar een mooie vriendschap. Daar kan nog veel uit volgen. Ook vind je mijn leeftijd geen probleem.
Ik hoop een leuke man te vinden die misschien ook wel het gevoel heeft om opgesloten te zitten, die het moeilijk/ niet leuk vindt om ergens alleen heen te gaan of iets wil ondernemen. Het hoeven ook niet allemaal duren en uitgebreide activiteiten te , een kop koffie met een moorkop en gezellig kletsen kan
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kalyn, 66 jaar · Genk
U bent opzoek naar nieuwe contacten en staat op voor eventueel meer. U bent vriendelijk en hebt ook redelijk wat vrije tijd.
Rieneke69, 66 jaar · Breukelen
Je staat open voor bondage maar dan wel op een soft manier, je bent niet extreem. Nee is nee en dat geld voor beide. Je wilt seks!
Gaulloisesroker, 65 jaar · Vianen
Ik zoek een lieve man die er dus geen bezwaar tegen heeft dat ik rook.
Yvon65, 70 jaar · Den Haag
Ik ben klein, dus wees voorzichtig met me. Ik hou van heerlijke, lieve, lange zachte sex.
Beterinbed, 69 jaar · Drongen
Ik wil geen man die net als mijn man zijn hoogtij heeft gehad, maar dat zal wel duidelijk zijn. Iemand verzorgd, de energie
July500522, 67 jaar · Leusden
ben jij die leuke man waar ik al een tijdje opzoek naar ben, en zou je het leuk vinden om samen met mij een mooie band op te bouwen,