Ik ben helemaal in voor de enorme lul en grote ballen van je, dus als je er een hebt, zijn we klaar om bij elkaar te ontmoeten. Wees zelfverzekerd en klaar om me te neuken, slim, knap, met een zeer kinky draai, en openminded te zijn.
Ik ben zelf een zorgend persoon en hoop dat ook in een relatie te vinden. Iemand die net als ik bezig is met de medemens. En daar ook de nodige kracht uit put en ook kan genieten van hele kleine dingen. Verder spontaan is en ook zeker hier en daar een lach op zijn gezicht kan toveren.
Een lieve romantische man die net als ik gewoon zo nu en dan eens wat extra nodig heeft. Om lekker even jezelf op uit te leven. Natuurlijk wel met enig respect. Ik hou van een beetje uitdaging en ook van een goedverzorgd persoon. Dat zijn eigenlijk mijn enige eisen.
Het zou zomaar eens kunnen dat jij diegene bent die ook iets moois wil gaan opbouwen en een relatie eruit voort wil laten komen. Als wij dat doen dan moet dat toch allemaal goed gaan komen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JosjeX, 69 jaar · Aalst
Jong van geest, spontaan, speels en in de mogelijkheid om naar mij toe te komen.
Severine, 70 jaar · Arnhem
Ik zoek de beroemde KLIK met jou!
Netweervrij, 66 jaar · Rutten
Zoek een maatje …. heb geen eisenpakket, wel een droom. ik hoop een gezellige man te ontmoeten, een gevoelsmens,
Scarlett1950, 67 jaar · Lelystad
Je moet een volwassen man zijn die een weduwe wil neuken. Dat ben ik natuurlijk, en je zou een auto moeten hebben waar we lekker
Elkedagfeest, 65 jaar · Lokeren
Het zou mij ontzettend plezieren als jij net als ik een positief mens bent. Jij ziet altijd ergens een zonnetje schijnen en
Rodeduivel1950, 67 jaar · Heerenveen
Ik heb geen eisen, wees jezelf dan komt de rest vanzelf!