Als jij mijn man wil zijn dan ben ik super blij. Er zal jou aan niet te kort komen. En wat de vrienden en vriendinnen betreft, ik ben echt een goede vriendin die jij kunt vertrouwen. Wie weet wordt jij wel mijn goede vriend en uiteindelijk misschien wel mijn mannetje.
Een romantische en gepassioneerde man, ik ben nog ouderwets en wil graag behandeld worden als een koningin. Ik zal dan goed voor jou zorgen zoals een vrouw dat hoort te doen voor een man. Ook graag lief en grappig, dit was het.
Ik ben op zoek naar een discrete man die ervoor zal zorgen dat onze ontmoetingen ook tussen ons zullen blijven! Ik verwacht dat je vriendelijk en gepassioneerd bent in alles wat je doet, en dat je me terug kunt geven wat ik al heel lang heb gemist.
Je hoeft geen geweldige mooie man te zijn, als je maar lief bent. En tijd voor me hebben. Ik vind het niet erg als je ook iemand anders ziet, als je er maar voor me bent.