Hopelijk vind jij de kermis ook heel erg tof. Het maakt niet uit hoe oud jij bent als je de kermis dus maar heel erg leuk vindt. Ben jij wel eens op de kermis van Tilburg geweest? Dat moet de grootste kermis van Europa zijn heb ik me laten vertellen.
Een man met een soortgelijk verhaal. Dan is er in ieder geval al een onderwerp mochten we tegenover elkaar staan. Iemand die wijn lust of in ieder geval bij gezellige momenten toch een borrel pakt. Iemand die houd van het knusse. En ook die online zijn aan het onderzoeken is. Maar als je op mij reageert heb
Ik zit momenteel zonder meester en ben op zoek. Vind jij het spannend om een slavin te hebben? je mag me de hele dag bevelen geven en ik doe alles voor jou. Durf jij een meester te zijn?
Een romantische en gepassioneerde man, ik ben nog ouderwets en wil graag behandeld worden als een koningin. Ik zal dan goed voor jou zorgen zoals een vrouw dat hoort te doen voor een man. Ook graag lief en grappig, dit was het.
Je moet zeker wel kunnen praten en de coversatie goed kunnen houden tussen ons. Geen gekheid zeggen tegen me want dan laat ik je wel mn andere kant leren kennen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Truusalblas, 65 jaar · Tienen
Ik hoop dat ik een leuke man vind, die niet alleen mijn relatie kan zijn maar ook een goede vriend die een leuke wandelingen
Artisain, 69 jaar · s Gravenwezel
Je kunt je vinden of wil je zelf omringen met dieren. Ik ben namelijk dierenarts geweest en niets gaat mij van mijn passie weerhouden.
Andro1951, 66 jaar · Kloosterburen
Je hoeft heus geen professionele fotograaf of cameraman te zijn, als je maar een beetje met dat ding overweg kan. Wanneer
Clarisse4you, 70 jaar · Zonnemaire
Aangenaam kennis te maken.......
SnowwySingle, 69 jaar · Amsterdam
Volgt
Motormuisje, 69 jaar · Ranst
Een leuke, nette, verzorgde man die ik graag zou willen leren kennen als hij dat ook zou willen. Ik verzorg mezelf nog goed