U bent een warme persoonlijkheid, transparant, creatief en grensverleggend. U weet wie u bent en u heeft interesse in een vrouw en verwacht dat ook terug.
Je moet wel een beetje romantisch zijn want ik hou niet van het koude gebeuren, zo van erop en eraf en dan is het weer voorbij. Nee het moet fijn voelen voor beiden, we moeten elkaar op kunnen winden en heerlijk spannend met elkaar bezig kunnen zijn in die hotelkamer. Misschien voor een one night stand en als
Je vind het niet erg dat er aan je tenen word gesabbeld. Je bent opzoek naar seks en staat voor meerdere keren seks open als het bevalt van beide kanten. Je hebt niet te extreme wensen en nee is bij jou ook echt nee! Laat je dan wat van je horen?
Je hoeft geen geweldige mooie man te zijn, als je maar lief bent. En tijd voor me hebben. Ik vind het niet erg als je ook iemand anders ziet, als je er maar voor me bent.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MarieLouise2014, 69 jaar · Maaseik
Een lieve man in de bloei van zijn leven die op zoek is naar een jonge dame van 67
Llleilllaaa, 67 jaar · Hillegom
Je zoekt een vrouw om het leuk te hebben samen. Genieten van elkaars gezelschap terwijl we dingen ondernemen, maar ook gewoon
06vanessa, 66 jaar · Terneuzen
humor, gezelligheid, geil, zin in veel seks en regelmatig afspreken. Dit zijn toch wel de woorden die bij jou passen maar
Gaulloisesroker, 65 jaar · Vianen
Ik zoek een lieve man die er dus geen bezwaar tegen heeft dat ik rook.
Paramaribo, 70 jaar · Rotterdam
Je bent single ! want ik wil niet stoken in een goede huwelijk of zo. Je houd van reizen en de zon. En je vind het heerlijk om dan
Floras, 69 jaar · Genk
Jij herkent mijn verhaaltje en hebt ook wel die behoefte. Jij bent een kerel die erg verlangt naar seks vol passie en enthousiasme.