Je hoeft geen geweldige mooie man te zijn, als je maar lief bent. En tijd voor me hebben. Ik vind het niet erg als je ook iemand anders ziet, als je er maar voor me bent.
Je moet wel een beetje romantisch zijn want ik hou niet van het koude gebeuren, zo van erop en eraf en dan is het weer voorbij. Nee het moet fijn voelen voor beiden, we moeten elkaar op kunnen winden en heerlijk spannend met elkaar bezig kunnen zijn in die hotelkamer. Misschien voor een one night stand en als
Je hoeft me niet te veroordelen vanwege mijn leeftijd. Voor mij maakt het niet uit. Ik hoop dat het jou ook niet uitmaakt. En we kunnen soms iets leuks gaan doen. Ik wil gewoon een perfecte vriend vinden die altijd aan mijn zijde staat.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Dewixxx, 70 jaar · Nederweert
Graag iemand die dezelfde instelling heeft i.v.m het leven samen, gezelligheid, respect voor mekaar in vrijheid en vertrouwen,
Rubete, 67 jaar · Scheemda
moet klikken
BosjeVrolijkheid, 69 jaar · Alphen
gewoon vrolijk zijn plezier maken in het leven en gek doen
Fitnessgoeroe, 67 jaar · Arnhem
Ik vind het wel fijn als je ook een beetje sportief zou zijn en zo niet, of je in ieder geval mijn passie hiervoor wilt respecteren.
Vlinderoma, 67 jaar · Hoogeveen
Genieten van leuke uitstapjes zoals dieren tuin,natuur wandelingen maken, genieten van het leven.
Jobconsulente, 67 jaar · Berlaar
Wil graag een mooi vriendschap opbouwen met een bijzondere man die zichzelf laat zien zoals hij is. Eerlijk, transparant,