zou tof zijn als je een gamer bent, of interesse hebt. ohja en wel een fanatieke deo gebruiker. vaak willen ze dat wellis ff vergeten :p Doe die frisse shizzle ouwe!! :p
Je vind het niet erg dat er aan je tenen word gesabbeld. Je bent opzoek naar seks en staat voor meerdere keren seks open als het bevalt van beide kanten. Je hebt niet te extreme wensen en nee is bij jou ook echt nee! Laat je dan wat van je horen?
Je moet zeker wel kunnen praten en de coversatie goed kunnen houden tussen ons. Geen gekheid zeggen tegen me want dan laat ik je wel mn andere kant leren kennen.
Een romantische en gepassioneerde man, ik ben nog ouderwets en wil graag behandeld worden als een koningin. Ik zal dan goed voor jou zorgen zoals een vrouw dat hoort te doen voor een man. Ook graag lief en grappig, dit was het.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rubete, 67 jaar · Scheemda
moet klikken
Centerparcs, 69 jaar · Limmen
Ben jij een vlotte, vriendelijke en geduldige man die lekker met me wilt mailen zodat we elkaar zo beter leren kennen dan hoop
Actief64, 69 jaar · Kerkdriel
Ik zoek een man die ouder is dan 45 en net als ik nog steeds sexueel erg actief. Een man die bereid is om zijn grenzen te verleggen
Willy194906, 68 jaar · Boerakker
Waar ben jij? Ik ben niet opzoek naar iemand die ik wil veranderen, maar op zoek naar jou. Iemand die zacht, openhartig en een
Piselletta, 66 jaar · Gouda
Graag zou ik in contact willen komen met een spontane, oprechte hartelijke lieve man, die net zoals ik nog samen "uitjes"