Mijn man moet absoluut een gevoel voor humor hebben dat ik kan waarderen. Er is niets leuker dan geestige plagerij en grappen delen. We zouden ook soortgelijke waarden moeten delen - we kunnen polaire tegenstellingen zijn in persoonlijkheid, maar gedeelde politieke of religieuze opvattingen zijn erg belangrijk.
Ik ben op zoek naar een discrete man die ervoor zal zorgen dat onze ontmoetingen ook tussen ons zullen blijven! Ik verwacht dat je vriendelijk en gepassioneerd bent in alles wat je doet, en dat je me terug kunt geven wat ik al heel lang heb gemist.
CorryBE1948, 69 jaar · Driekapellen
♥ West-Vlaanderen ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen
Mannen van mijn leeftijd die nog volop seksueel actief zijn mogen zeker reageren. Maar.... je hoort de laatste tijd steeds vaker over cougars, Zag laatst op de tv hierover een documentaire en ben nu wel heel nieuwsgierig geworden. Zullen er ook jongemannen zijn op deze site die geïnteresseerd