Je moet wel een beetje romantisch zijn want ik hou niet van het koude gebeuren, zo van erop en eraf en dan is het weer voorbij. Nee het moet fijn voelen voor beiden, we moeten elkaar op kunnen winden en heerlijk spannend met elkaar bezig kunnen zijn in die hotelkamer. Misschien voor een one night stand en als het lekker is, hopelijk voor vaker.
Een romantische en gepassioneerde man, ik ben nog ouderwets en wil graag behandeld worden als een koningin. Ik zal dan goed voor jou zorgen zoals een vrouw dat hoort te doen voor een man. Ook graag lief en grappig, dit was het.
Wat liefde aangaat ook een beetje een laatbloeier of misschien een mislukte relatie achter de rug dat maakt mij niet veel uit als je maar schoon op jezelf, eerlijk en trouw bent en er geen bezwaar tegen hebt dat ik blijf werken tot ik er bij neerval.
Mocht je willen reageren houdt dan in gedachten dat ik uit een bepaald milieu kom, dus ook bepaalde dingen gewend ben. Ben een beetje verwend maar wel overal dankbaar voor, en kan zelf ook goed verwennen. Je bent zeer communicatief vaardig en sociaal, houdt van een goed feest en kan ook een beetje dansen
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Tijgetje, 65 jaar · Leiden
Openminded, gelijkgestemt en gepassioneerd
GeileDanielle, 67 jaar · Heerlen
Ik zoek een lekkere vent die in staat is om mij alle hoeken van het bed te laten zien. Ben jij een man die in is voor seks in de ochtend
Margot2013, 69 jaar · Vaalbeek
Een lustvolle dame op zoek naar een lustvolle man. Niet zo moeilijk en direct. Voor romantiek ben je bij mij op het verkeerde
Zoutleeuwke, 65 jaar · Zoutleeuw
Je bent een persoon die me nooit zou tegenhouden in mijn doen en laten en zou me accepteren zoals ik ben.
RijpeTuin, 68 jaar · Deventer
n.v.t
Benjijdeware, 65 jaar · Vught
Ik hoop van jou te mogen vernemen als je echt wel serieus bent