Je moet wel een beetje romantisch zijn want ik hou niet van het koude gebeuren, zo van erop en eraf en dan is het weer voorbij. Nee het moet fijn voelen voor beiden, we moeten elkaar op kunnen winden en heerlijk spannend met elkaar bezig kunnen zijn in die hotelkamer. Misschien voor een one night stand en als het lekker is, hopelijk voor vaker.
Ik zit momenteel zonder meester en ben op zoek. Vind jij het spannend om een slavin te hebben? je mag me de hele dag bevelen geven en ik doe alles voor jou. Durf jij een meester te zijn?
CorryBE1948, 69 jaar · Driekapellen
♥ West-Vlaanderen ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen
Mannen van mijn leeftijd die nog volop seksueel actief zijn mogen zeker reageren. Maar.... je hoort de laatste tijd steeds vaker over cougars, Zag laatst op de tv hierover een documentaire en ben nu wel heel nieuwsgierig geworden. Zullen er ook jongemannen zijn op deze site die geïnteresseerd
Ik ben zelf een zorgend persoon en hoop dat ook in een relatie te vinden. Iemand die net als ik bezig is met de medemens. En daar ook de nodige kracht uit put en ook kan genieten van hele kleine dingen. Verder spontaan is en ook zeker hier en daar een lach op zijn gezicht kan toveren.
Jij bent een leuke gelezen man die in ieder geval op zoek is naar een mooie vriendschap. Daar kan nog veel uit volgen. Ook vind je mijn leeftijd geen probleem.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Andro1951, 66 jaar · Kloosterburen
Je hoeft heus geen professionele fotograaf of cameraman te zijn, als je maar een beetje met dat ding overweg kan. Wanneer
N Elly1x, 67 jaar · Kampen
Je bent een mondige man die stijlvol kan zijn. Maar dat is alleen wanneer we in het openbaar zijn. Het wordt wel iets anders
Actief64, 69 jaar · Kerkdriel
Ik zoek een man die ouder is dan 45 en net als ik nog steeds sexueel erg actief. Een man die bereid is om zijn grenzen te verleggen
Rubete, 67 jaar · Scheemda
moet klikken
IdaG, 65 jaar · Brakel
Iemand die mij een beetje doet leven, laten genieten en lachen
Antecedent, 68 jaar · Genk
Je bent vrij en je wilt dat ook gewoon zo blijven. Maar zoekt net als ik iemand voor een leuke en nog gezellige tijd?