Genieten we van een partij seks als we samen zijn? Ik vind het idee wel echt lekker. Maar hoe dan ook is het wel erg fijn om samen eerst te gaan voor een ideale kennismaking ;)
Een romantische en gepassioneerde man, ik ben nog ouderwets en wil graag behandeld worden als een koningin. Ik zal dan goed voor jou zorgen zoals een vrouw dat hoort te doen voor een man. Ook graag lief en grappig, dit was het.
Aquaviva, 65 jaar · Waarmaarde
♥ West-Vlaanderen ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen
Je bent gezellig en verleend graag hulp. Als je weet wat ik bedoel.
Wat liefde aangaat ook een beetje een laatbloeier of misschien een mislukte relatie achter de rug dat maakt mij niet veel uit als je maar schoon op jezelf, eerlijk en trouw bent en er geen bezwaar tegen hebt dat ik blijf werken tot ik er bij neerval.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
IdaG, 65 jaar · Brakel
Iemand die mij een beetje doet leven, laten genieten en lachen
Zoutleeuwke, 65 jaar · Zoutleeuw
Je bent een persoon die me nooit zou tegenhouden in mijn doen en laten en zou me accepteren zoals ik ben.
MissJc, 66 jaar · Kwintsheul
Jij bent een bijzondere man en bent ook wel een beetje handig. Je stelt goed gezelschap op prijs en weet je makkelijk aan te
Paasei, 67 jaar · Heerlen
Over jou ja gewoon zoek ik natuurlijk wel ongeveer een man van mijn leeftijd om samen lekker seks mee te hebben en leuke dingen
FrancescaBos, 65 jaar · Berlaar
Nieuwe mensen leren kennen. Ben benieuwd wat eruit voort komt...een nieuw maatje?? Lekker spannend... Dus...misschien
Jetteketet, 67 jaar · Noorbeek
Ben jij een leuke en gezellige man die openstaat voor meer?