Je moet zeker wel kunnen praten en de coversatie goed kunnen houden tussen ons. Geen gekheid zeggen tegen me want dan laat ik je wel mn andere kant leren kennen.
Geen voorkeur voor leeftijd of uiterlijk. Romantiek speelt geen rol in dit spel. Hou wel van een man die, net als mij vele seksuele fantasieën heeft. Ik ben een liefhebber van seks in het openbaar, duinen, bos, parkeerplaats. Verder nog nooit gegaan, maar zou het wel willen. Verzoekjes zijn altijd
Je vind het niet erg dat er aan je tenen word gesabbeld. Je bent opzoek naar seks en staat voor meerdere keren seks open als het bevalt van beide kanten. Je hebt niet te extreme wensen en nee is bij jou ook echt nee! Laat je dan wat van je horen?
Een romantische en gepassioneerde man, ik ben nog ouderwets en wil graag behandeld worden als een koningin. Ik zal dan goed voor jou zorgen zoals een vrouw dat hoort te doen voor een man. Ook graag lief en grappig, dit was het.