Een lieve romantische man die net als ik gewoon zo nu en dan eens wat extra nodig heeft. Om lekker even jezelf op uit te leven. Natuurlijk wel met enig respect. Ik hou van een beetje uitdaging en ook van een goedverzorgd persoon. Dat zijn eigenlijk mijn enige eisen.
Mannen kunnen mij benaderen met een leuk voorstel en het liefst met iets meer informatie omtrent wat ze zelf zoeken. Ik vind het namelijk moeilijk om lang te gaan vertellen nu en dan nog niet alles gezegd te hebben
Ik zoek een lieve nette man zonder problemen,geen leugenaars,en stoefers. Gewoon iemand waar ik gelukkig kan mee zijn. Iemand met een goed gevoel voor humor, die graag eens uitstapjes doet. geen dronkaard! kortom geen saaie piet. Ben jij zo iemand laat het weten
Je hoeft geen geweldige mooie man te zijn, als je maar lief bent. En tijd voor me hebben. Ik vind het niet erg als je ook iemand anders ziet, als je er maar voor me bent.