Over jouw? ik heb denk ik niet zo veel eisen hoor. Dat ben ik ook helemaal niet gewend. Wat zou ik hier dan zo moeten kiezen? Hmm eerlijk dat vind ik dan wel belangrijk. en je moet niet direct denken aan seks en relatie.Ja dat vind ik wel belangrijk dat je dat niet doet. Want daar ligt mijn passie op dit moment niet..
Ik ben zelf een zorgend persoon en hoop dat ook in een relatie te vinden. Iemand die net als ik bezig is met de medemens. En daar ook de nodige kracht uit put en ook kan genieten van hele kleine dingen. Verder spontaan is en ook zeker hier en daar een lach op zijn gezicht kan toveren.
Je hoeft me niet te veroordelen vanwege mijn leeftijd. Voor mij maakt het niet uit. Ik hoop dat het jou ook niet uitmaakt. En we kunnen soms iets leuks gaan doen. Ik wil gewoon een perfecte vriend vinden die altijd aan mijn zijde staat.
Een romantische en gepassioneerde man, ik ben nog ouderwets en wil graag behandeld worden als een koningin. Ik zal dan goed voor jou zorgen zoals een vrouw dat hoort te doen voor een man. Ook graag lief en grappig, dit was het.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mandeli, 67 jaar · Gaasbeek
Ik ben op zoek naar een man die mij uren kan verwennen en niet vies is van een bos schaamhaar. Jij bent verzorgd en het maakt mij