Ik wil een man die weet hoe hij de vrouw gelukkig moet maken, klaar om lief te hebben en te verzorgen. Hier willen veel mannen alleen liefde ontvangen, maar ik denk dat die relatie een uitwisseling van liefde, zorg en geluk moet zijn. En ik wil ook dat hij mijn vriend is, want Nietzsche zei: "Het is niet een gebrek aan liefde, maar een gebrek aan vriendschap dat ongelukkige huwelijken maakt"
Het zou zomaar eens kunnen dat jij diegene bent die ook iets moois wil gaan opbouwen en een relatie eruit voort wil laten komen. Als wij dat doen dan moet dat toch allemaal goed gaan komen.
Ik ben zelf een zorgend persoon en hoop dat ook in een relatie te vinden. Iemand die net als ik bezig is met de medemens. En daar ook de nodige kracht uit put en ook kan genieten van hele kleine dingen. Verder spontaan is en ook zeker hier en daar een lach op zijn gezicht kan toveren.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
AlphenseCarol, 67 jaar · Alphen aan den Rijn
Ik vind het heel erg leuk als een man ook initiatief neemt en het leuk vindt om dingen te ondernemen. Een avond op de bank kan
ShakeSpeare, 65 jaar · Emmeloord
Zou het leuk vinden een man/maatje/vriend te ontmoeten waar ik duidelijk een click mee heb, of chemie, om vervolgens gezellige
BenenWijd52, 65 jaar · Kortrijk-Dutsel
Gewoon geil en weet een vrouw dat te geven waar ze naar verlangd en je hebt er geen probleem mee dat mijn man toekijkt.
Nella, 69 jaar · Middelburg
Ik zoek naar een kleurrijke man een mooi mens. Die mij uitdagingen geeft ,tegengas en twinkeling in mijn ogen. Hecht eraan
FeelViolet, 67 jaar · Broek in Waterland
Kun jij mij meerdere keren laten komen, wil je dat alsjeblieft met mij doen de hele nacht lang. En kun jij iets meer dan ik verwacht?
Droepie86, 67 jaar · s-Hertogenbosch
Lastig om dat in te vullen. Ik zou zeggen, aardig lief en een leuke lach en alleenstaand.