Een leuke date, we zien wel hoe het afloopt. Dus misschien wel voor meerdere keren. lekker uit eten, bioscoop of gezellige club ben ik een grote liefhebster van. iemand die gezellig, open en grappig is.
Jij bent een leuke gelezen man die in ieder geval op zoek is naar een mooie vriendschap. Daar kan nog veel uit volgen. Ook vind je mijn leeftijd geen probleem.
Je moet zeker wel kunnen praten en de coversatie goed kunnen houden tussen ons. Geen gekheid zeggen tegen me want dan laat ik je wel mn andere kant leren kennen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Emmesluis, 70 jaar · t Loo
Hoe je eruit ziet dat maakt mij niet zoveel uit, ik val niet op een bepaald type. Ik vind je innerlijk wel erg belangrijk en hou
AnkieDeB, 70 jaar · Baardegem
Ik ben op zoek naar een leuke spontane gezellige man voor een vaste relatie. Ik hou van een huiselijke sfeer en doe graag dingen
Ondeugd, 68 jaar · Enkhuizen
Ik zoek een verzorgde, sportieve, spontane en eerlijke man.Met energie en levenslust om nog samen te genieten van de herfst
52Betty, 65 jaar · Luttenberg
Je bent vriendelijk en hebt een hart van goud. Je bent iemand die graag wat met mij gaat praten en die mij vanzelf weer aan het
Felizz51, 66 jaar · Westbroek
Je bent sexy , je kunt tijd met me doorbrengen en heb ook wel zin om lekker te gaan varen. Je moet dus niet snel zeeziek worden.
SimoneH, 70 jaar · Duisburg
U bent een warme man en zou graag de liefde willen bedrijven, met een passionele vrouw.