Je bent chill! Ook zou het niet erg zijn om naar concerten of welk theater dan ook te gaan en naar worstelen te kijken. Ik heb het gevoel dat ik het echt persoonlijk wil bekijken. Maar weet niet waar precies de exacte plaats is.
Je hoeft geen geweldige mooie man te zijn, als je maar lief bent. En tijd voor me hebben. Ik vind het niet erg als je ook iemand anders ziet, als je er maar voor me bent.
Iemand die gewoon zich zelf is. Een leuke lieve man die het alleen zitten ook een beetje zat is. Een man die respect heeft voor een vrouw en die een beetje van de oude stempel is. Ik hou van galante mannen die bijv je jas aan geven of de deur voor je open houden. Het zijn die kleine dingen toch die het hem doen