Uiteraard heb ook jij jouw goede en minder goede eigenschappen. Wij zijn mensen en niemand is perfect. Al denken sommigen helaas wel dat ze dat zijn. Jij bent een echte man, niet eentje die zich achter zijn verleden verschuilt. Jij mag graag eten, maar het alleen koken dat staat jou wat tegen. Misschien leuk om dat een keer samen te doen.
Ik ben zelf een zorgend persoon en hoop dat ook in een relatie te vinden. Iemand die net als ik bezig is met de medemens. En daar ook de nodige kracht uit put en ook kan genieten van hele kleine dingen. Verder spontaan is en ook zeker hier en daar een lach op zijn gezicht kan toveren.
Een man met een soortgelijk verhaal. Dan is er in ieder geval al een onderwerp mochten we tegenover elkaar staan. Iemand die wijn lust of in ieder geval bij gezellige momenten toch een borrel pakt. Iemand die houd van het knusse. En ook die online zijn aan het onderzoeken is. Maar als je op mij reageert heb