Ik hou van romantische mannen, maar ze mogen ook wel een beetje stoer zijn. Kan er niet zo goed tegen als iemand koppig is, maar een tikkeltje eigenwijs is aantrekkelijk. Hier houd ik het bij want ik ben gewoon benieuwd wie er zal gaan reageren.
Jij bent een leuke gelezen man die in ieder geval op zoek is naar een mooie vriendschap. Daar kan nog veel uit volgen. Ook vind je mijn leeftijd geen probleem.
Ik zit momenteel zonder meester en ben op zoek. Vind jij het spannend om een slavin te hebben? je mag me de hele dag bevelen geven en ik doe alles voor jou. Durf jij een meester te zijn?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
51Anna, 66 jaar · Wissenkerke
Jij bent wat ze een echte heer noemen! Je hebt respect voor andere en je zult mij en mijn familie goed behandelen!
Mottig, 70 jaar · Venray
Dit mag je gerust zelf vertellen met een bijgevoegde foto...
Verwennerijtjes, 70 jaar · Domburg
Ik dacht, ik kom ook eens vissen in deze vijver. Ja, ik ben ook op zoek naar die ene man. Die ene lieve, betrokken, betrouwbare,
Aaltje1947, 70 jaar · Groningen
Lief, zorgzaam, eerlijk en oprecht vind ik heel belangrijk maar een absolute must is dat ik rechten heb op een mening, om me
Annemarie1005, 65 jaar · Veenendaal
Misschien is het wel herkenbaar voor jou en zit je in eenzelfde situatie. Of misschien heb je gewoon veel tijd en vindt je het
Benjijdeware, 65 jaar · Vught
Ik hoop van jou te mogen vernemen als je echt wel serieus bent