Een discreet nette man die ook in een functie zit waar je zekere verantwoordelijkheden hebt. Iemand die net als ik hou van afblussen in een gezellige ambiance en ook de nodige weekenden op korte vakanties wil,. Val je buiten dit maakt niet uit. De vonk en de gezelligheid van je te leren kennen is voor mij heel belangrijk. De rest doet er niet toe.
U bent een warme persoonlijkheid, transparant, creatief en grensverleggend. U weet wie u bent en u heeft interesse in een vrouw en verwacht dat ook terug.
Aquaviva, 65 jaar · Waarmaarde
♥ West-Vlaanderen ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen
Je bent gezellig en verleend graag hulp. Als je weet wat ik bedoel.
Ik zit momenteel zonder meester en ben op zoek. Vind jij het spannend om een slavin te hebben? je mag me de hele dag bevelen geven en ik doe alles voor jou. Durf jij een meester te zijn?
Je hoeft me niet te veroordelen vanwege mijn leeftijd. Voor mij maakt het niet uit. Ik hoop dat het jou ook niet uitmaakt. En we kunnen soms iets leuks gaan doen. Ik wil gewoon een perfecte vriend vinden die altijd aan mijn zijde staat.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rodeduivel1950, 67 jaar · Heerenveen
Ik heb geen eisen, wees jezelf dan komt de rest vanzelf!
Boekenw19470611, 70 jaar · Hoogeveen
Je bent een gezellige en loyale man, die ook nog wat van de wereld wil zien. Je bent reislustig en kunt ook zelfstandig zijn.
Centerparcs, 69 jaar · Limmen
Ben jij een vlotte, vriendelijke en geduldige man die lekker met me wilt mailen zodat we elkaar zo beter leren kennen dan hoop
Vooraltijd50, 70 jaar · Heerlen
Je zit graag in de kroeg en bent iemand die van gezelligheid houdt. Je ergert je niet snel aan andere mensen en laat ze in hun
Fieneke49, 68 jaar · Driehuizen
je bent inmiddels misschien ook al wel zonder baan? Je hebt veel vrije tijd over, en je vind het leuk om die te benutten met reizen
Sirah, 66 jaar · Makkum
Spannende man, met mooi lichaam en lekkere piemel. Je kan lekker neuken, daarmee bedoel ik dat je goed kan bewegen en niet