Ik zie hem dapper, mannelijk, slim, interessant, opgewekt en zelfverzekerd graag . Het is belangrijk voor mij dat hij sterk moet zijn, dat ik naast hem zwak en vrouwelijk kan voelen.
En jij? Zelfverzekerd, gevoelsmens, intelligent, humor, stijl, slank, lang, goede blik in je ogen...... dat zou toch wel erg fijn zijn... maar uiteindelijk ist de klik die bepaalt of wij elkaar echt leuk vinden.
AnkieWilSeks, 45 jaar · Zierikzee
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Geen probleem hebben dat ik gehuwd ben, van sex houden
LyylahXx, 46 jaar · Ouwerkerk
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Het allereerste ding dat ik wil dat je bent, is single zijn. Ik heb nog nooit een serieuze relatie gehad, maar daar hoop ik wel op. Natuurlijk zouden we als vrienden moeten beginnen voordat we iets meer gaan doen.
McM19700, 47 jaar · Kats
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Als je veel humor hebt en plezier kunt maken, dan weet ik zeker dat we in alles op elkaar kunnen worden afgestemd. Ik wil een man die weet wat te doen om mijn leven een stuk gelukkiger te maken. Alle mensen met een verdrietig leven willen terug kleur in hun leven brengen. Wie zou dat niet leuk vinden?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
NakedKingdom, 48 jaar · Hakendover
Ik ben op zoek naar iemand die van tedere seks houdt en die graag geniet van een vrouw. Ik wil een grote lul in me voelen en ik hou
Lishlies, 45 jaar · Stoutenburg Noord
Een serieuze man die net als ik voor een geweldige tijd samen wil gaan maar ook denkt aan iets vast. Het hoeft niet maar het mag
Monny777, 45 jaar · Mol
Leuke vriendschap en misschien ontwikkelt er iets moois :)
X Anya, 48 jaar · Heesselt
Ik sta open voor veel en heb niet echt een voorkeur, wel gaat het om het genieten wat we beide graag moeten willen. Als we niet
Optijd, 48 jaar · Zuid-Scharwoude
Je wilt seks, veel seks. Je bent teder, maar je houd ook van hard en diep.
01Marymary, 47 jaar · Hoogenweg
Ik ga ervoor zorgen dat we nu genieten van alle dingen die we voor elkaar kunnen doen. Ik zal al het goede doen dat het leven ons