je bent ook goed in het maken van vrienden je vind uit gaan leuk en je kan dan ook wel een beetje uit je dak gaan, je weet je echter wel zelf de maat aan te meten. Je houd van gezelligheid en misschien zelfs wel spelletjes? en dan bedoel ik niet zo op de computer maar meer zo rummicub,of levens weg en zo.
Ook deze rijpe vrouwen uit Zuid-Holland zijn nog op zoek naar sex
Renda73, 45 jaar · Vrouwenpolder
♥ Zeeland ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ben je een stoute man? Als je er een kunt zijn, ga ik ervoor zorgen dat we van elkaar genieten. Laten we vandaag iets moois maken. Ben je klaar voor mij? Ik ben er gewoon voor jou.
Echt iemand die zichzelf durft te omschrijven als lief. En ook zo is in het dagelijks leven. Een beetje past bij mij. En eerlijk in zijn oordeel is.
McM19700, 47 jaar · Kats
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Als je veel humor hebt en plezier kunt maken, dan weet ik zeker dat we in alles op elkaar kunnen worden afgestemd. Ik wil een man die weet wat te doen om mijn leven een stuk gelukkiger te maken. Alle mensen met een verdrietig leven willen terug kleur in hun leven brengen. Wie zou dat niet leuk vinden?
Lekkerepoes1, 47 jaar · Brouwershaven
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Een lieve leuke man die graag geniet van het leven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Roomster, 45 jaar · s-Hertogenbosch
NB: Geen foto?? Chicken!! ;-)
FCUtrecht4ever, 45 jaar · Bunnik
Je bent spontaan, leuk en gezellig. Meer kan ik niet eisen van je.
Sunny, 45 jaar · Veendam
Jij bent een leuke goed uitziende maar vooral hygiënische man.
Divine68, 49 jaar · Hoorn
volgt
Tinkaa, 47 jaar · Hoogeveen
Je bent net als mij zo nieuwsgierig hoe het uit zal pakken en gaat er vol overgave met mij in. 1 ding staat voorop en dat is dat
Ne-x-Vaeh, 48 jaar · Best
Iemand die dol is op reizen ook. Iemand die meegaat en met mij van elk moment kan genieten. Een persoon die gelukkig zal zijn