Vrolijk is jouw 2e naam. Gezelligheid. Energie. Klasse. Humor. Passen die woorden goed bij jou? Dan wil ik graag nader kennismaken. Als jij het niet erg vindt om te winkelen is dat een plus maar een stedentrip of een leuk spel kan ook erg gezellig zijn. Ik ben graag in het gezelschap van een persoon die houdt van een goede babbel.
Als je een type bent dat op zoek is naar alleen plezier of het spelen van spelletjes dan ben je niet voor mij, ik ben namelijk op zoek naar iets serieus. Ik ben op zek naar leuke en eenvoudige man, lief, zorgzaam en liefhebbend en ik wil een man die van me houdt met zijn onvoorwaardelijke liefde.
Cacacaroline, 49 jaar · Aardenburg
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Net als ik wil jij ook lekker genieten en heel veel seks hebben. Jij begrijpt mij wel en weet wel dat ik dit normaal echt niet zou doen maar dat ik er nu gewoon zo'n behoefte heb.
Ik ben op zoek naar een toyboy, omdat ik dat nog nooit heb gehad. Je moet je dus nergens zorgen over maken. Ik doe al het nodige om de dingen in orde te brengen als jij me dan gewoon lekker wilt verwennen is voor mij alles wel goed!