Ik zoek eigenlijk wel een romantische man, durf het te zeggen, een man die een traantje durft te laten bij een mooie film of documentaire. Een man die over zijn gevoelens wilt praten en ook zijn mannelijke, stoere kant wil laten zien. Iemand die mij heel graag met een glimlach rond ziet lopen..want dat verdienen we namelijk allebei.
Ik ben op zoek naar een toyboy, omdat ik dat nog nooit heb gehad. Je moet je dus nergens zorgen over maken. Ik doe al het nodige om de dingen in orde te brengen als jij me dan gewoon lekker wilt verwennen is voor mij alles wel goed!
X-Henriette-X, 49 jaar · Vlissingen
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Heb jij alles in huis om mij te kunnen bevredigen? Als je goed voor me kan zijn, weet ik zeker dat we de beste tijden kunnen beleven samen. Laten we het gewoon doen... meemaken!
Echt iemand die zichzelf durft te omschrijven als lief. En ook zo is in het dagelijks leven. Een beetje past bij mij. En eerlijk in zijn oordeel is.
Mara0372, 46 jaar · Hoek
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Laten we eerst een gesprek voeren voordat we om persoonlijke informatie vragen of mij ontmoet. Ik wil niet dat we vreemden zijn en alsjeblieft hou van me. Ik ben er gewoon zo erg aan toe.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Maastrichtse, 46 jaar · Maastricht
Als hier mannen zijn die iemand als mij wel zien zitten? Stuur een berichtje en dan kunnen wij elkaar beter leren kennen...
Cherrycherxlady, 48 jaar · Hendrieken
Ik weet niet goed wat ik moet verwachten, heb nooit veel eisen gehad en vind liefde, warmte, trouw en eerlijkheid het belangrijkste.
Molgle, 49 jaar · Ommen
Tja, alles wat ik hier boven heb geschreven, dat wil je wel doen. En misschien heb je zelf ook nog wel geile ideetjes, ik sta
Legende1970, 47 jaar · Sint-Niklaas
ik ben een lieve dame die graag wat contact wil
Badtrutje, 45 jaar · Westerveld
Niet te bang zijn, ik bijt niet tenzij je het graag wilt, maar dan kies ik het plekje uit. Dus laten we snel handelen en er iets
Judy1972, 45 jaar · Elsloo
Je zult op elk moment seks met me hebben en kan me zoveel mogelijk klaar laten komen en zo lang als ik wil! Maar jij moet ook zeker