Je bent een romantisch persoon, die net als ik van de zee houd, van het water en alles wat er bij komt kijken. We zullen het samen echt naar ons zin hebben, Ik hoop dat je het een leuke idee zou vinden en snel contact met me op neemt.
Ik zoek een leuke, lieve, aardige, gezellige, sympathieke man zonder gat in zijn hand. Een man die dus verliefd kan worden op mij als persoon en dus niet op mijn loonstrookje dus graag een man die zelf ook werk heeft.
VivianDelightxo, 46 jaar · Nieuwvliet
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ik hou van ruige, mannelijke mannen! Een geweldige gesprekspartner zou me gelukkig maken. Iemand die me kan laten glimlachen als dat nodig is!
AiiyXX, 46 jaar · Zierikzee
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je bent nieuw met online dating. Je vindt het leuk om mensen te ontmoeten. leren en dingen ontdekken. Je houdt ervan om met vrienden rond te hangen. Je bent een nachtmens. Je bent iemand die ontspannen en kalm is.
Merry72, 46 jaar · Zuidzande
♥ Zeeland ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik hoop dat dit het begin zal zijn van iets geweldigs voor ons vandaag. Ik ben er vrij zeker van dat als je me je tijd wilt geven, alles voor ons geweldig zal zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mickey1968, 49 jaar · Woerden
We hoeven niet de insteek te hebben dat we voor altijd samen zouden zijn als je het maar wel leuk vind om meerdere keren wat af
Annemiekske72, 45 jaar · Kampen
Een echte lieverd, een man die tegen een stootje kan maar er ook echt voor mij is, en dat ben ik natuurlijk ook voor jou. Hou van
Nyllla, 45 jaar · Ballum
Ik wil gewoon iemand die de leiding kan nemen zoveel als ik ... het is vermoeiend die persoon te zijn. Ik wil iemand die enthousiast
SunnyDay680722, 49 jaar · Opvelp
Lekker gek of zelfs een beetje geflipt. Tussen de dieren wonen op een boerderij is waar je van droomt. Je houdt van massages
Jongerdanik, 45 jaar · de Wijk
Ik zoek een leuke en spontane jongeman, het liefst iemand dat iets jonger is dan ik. Ik hoop dat ik hier iemand tegen kom en wie