Als je me alle dingen kunt geven die ik wil, dan zeg ik je dat we nu zullen genieten van alle dingen die we voor elkaar kunnen doen. Ik word nu zo enthousiast over je.
Vrolijk is jouw 2e naam. Gezelligheid. Energie. Klasse. Humor. Passen die woorden goed bij jou? Dan wil ik graag nader kennismaken. Als jij het niet erg vindt om te winkelen is dat een plus maar een stedentrip of een leuk spel kan ook erg gezellig zijn. Ik ben graag in het gezelschap van een persoon die houdt
TrueOrNot, 47 jaar · Burgh-Haamstede
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Wil je meer weten over mensen met asperge, of ga je mij meteen buitensluiten? Ik zal je veel liefde kunnen geven als je mij de kans geeft.
McM19700, 47 jaar · Kats
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Als je veel humor hebt en plezier kunt maken, dan weet ik zeker dat we in alles op elkaar kunnen worden afgestemd. Ik wil een man die weet wat te doen om mijn leven een stuk gelukkiger te maken. Alle mensen met een verdrietig leven willen terug kleur in hun leven brengen. Wie zou dat niet leuk vinden?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Beauthylove, 45 jaar · Wommelgem
Ik wil graag een lieve. Zorgzame . Betrouwbare en respect volle man ontmoeten.
Eigenpleziertje, 46 jaar · Oudenaarde
Je bent iemand met charme en humor je houd van dollen maar ik kan je dan ook serieuse gesprekken voeren? Dan hebbenw e al wel
Marell, 49 jaar · Emmen
hygienisch, geschoren, veilig, verstandig. Ervaring of niet, is niet een probleem, maar je moet geen bezwaar hebben tegen
Oldbeauty, 47 jaar · Lommel
Echte eisen zijn er niet behalve dat je lekker je jezelf bent. Dan weten we ook het beste of we samen een leuke klik kunnen krijgen.
HildaSingle, 45 jaar · Zutphen
Je bent M/V die een vrouw van 41 helemaal kan laten ontspannen. Je weet wat je doen moet om me te laten smelten in je handen. Leeftijd
BlondJe70, 47 jaar · Brugge
Wanneer ik voor je kook vind je het gezellig bij me te staan met een glaasje wijn en misschien help je wel met koken.