Je bent vrij of gebonden dat maakt mij niet uit het liefst wel een beetje borst haar en als het kan intiem geen haar..Of vraag ik nu wel erg veel? En je bent donker dat stel ik het meeste dan nog wel op prijs.
Ook deze rijpe vrouwen uit Zeeland zijn nog op zoek naar sex
LyylahXx, 46 jaar · Ouwerkerk
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Het allereerste ding dat ik wil dat je bent, is single zijn. Ik heb nog nooit een serieuze relatie gehad, maar daar hoop ik wel op. Natuurlijk zouden we als vrienden moeten beginnen voordat we iets meer gaan doen.
Echt iemand die zichzelf durft te omschrijven als lief. En ook zo is in het dagelijks leven. Een beetje past bij mij. En eerlijk in zijn oordeel is.
Mara0372, 46 jaar · Hoek
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Laten we eerst een gesprek voeren voordat we om persoonlijke informatie vragen of mij ontmoet. Ik wil niet dat we vreemden zijn en alsjeblieft hou van me. Ik ben er gewoon zo erg aan toe.
Goldenpuppy, 48 jaar · Middelburg
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Bereid zijn om voor ware liefde te verhuizen, ook opzoek zijn naar wat meer in het leven. Lekker genieten van het zeeuwse landschap
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hahalachebekkie, 48 jaar · Luttelgeest
Een man die ook van mening is dat er iets eerst moet groeien tussen twee personen. En het niet om andere dingen hoort te draaien.
Veronika700714, 47 jaar · Passendale
Jij bent ook sociaal en gek op gezelligheid. Je vind het gezellig om diepgaande gesprekken te hebben maar ook op spanningsgebied
Tussendoor, 49 jaar ·
Een man die zich wil binden en met mij fijne dingen wil gaan doen.
RoosjeSingle, 48 jaar · Veurne
Volgt
Theaah, 48 jaar · Oud-Turnhout
Je moet er niet 2 keer over nadenken en je wilt mij lekker vaak nemen, je bent erotisch, sexy and wilt wel een pleziertje met
BBWbalou, 49 jaar · Oetingen
Je houdt van een zware maar mooie vrouw. Je wilt een normale neukvriend. Je bent een tepelzuiger en bijter, plus een kont neuker.