Wees vooral jezelf en speel niet diegene die je zou willen zijn. Een beetje niveau en uitstraling alsjeblieft. Thnx xxx Mensen met persoonlijkheid en die niet bang zijn voor avontuur, heren met een libido en een gezonde potentie ... alsjeblief, laat me iets weten. Genot is de bedoeling. Wees gewoonweg geil, lekker toch? Mn vent kan de energie niet meer opbrengen en hoe is dat bij jou, beste bezoeker ? Het spreekt voor zich: hygiëne is een must.
Je vind het ook leuk om samen met mij een leuke tijd door te brengen. Wees gewoon die man voor mij en ga voor een aangename tijd in bed met mij. Is dat een gevoel waar je met mij voor wilt gaan?
En jij? Zelfverzekerd, gevoelsmens, intelligent, humor, stijl, slank, lang, goede blik in je ogen...... dat zou toch wel erg fijn zijn... maar uiteindelijk ist de klik die bepaalt of wij elkaar echt leuk vinden.
Dat vind ik moeilijk mijn man was gewoon perfect in alles paste die precies bij mij. Ik denk niet dat het realistisch is om perfectie van je te vragen. Als je maar voor 100% ervoor gaat en perfect bent op je eigen manier en dan zien we wel hoe het loopt.
Bellistico, 49 jaar · Kamperland
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Jij bent iemand die zeker open staat voor het ontmoeten van nieuwe mensen. Dat moet ook wel want anders was jij niet hier. Hou jij ook van reizen dan heb jij wel een puntje voor en heb jij dan ook nog een leuke babbel dan ontmoet ik jou maar wat graag.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Iesa-X-mijn, 46 jaar · Lommel
Iemand met een open geest. Een die voor mij zorgt. Een die me zo speciaal kan laten voelen.
Tekino, 49 jaar · Gerdingen
Hou jij er ook van om dingen te ondernemen, gewoon lekker samen er op uit te gaan. Voor een dag of gewoon lekker een weekendje
Messandra, 49 jaar · IJsselstein
Groot geschapen pik die uren door kan gaan.
Eigensmaak, 46 jaar · Zutphen
Tja wat kan ik allemaal wensen? Ik vind het belangrijk dat iemand me respecteert zoals ik ben en me niet probeert te veranderen.
Lineke68, 49 jaar · Meeden
Je bent een ondernemend type en houd er ook van om lekker op stap te gaan en zien waar je uitkomt. Je hebt lieve ogen en een spontaan
Sharona42, 47 jaar · Dordrecht
Ik hoop dat jij lief bent, aanhankelijk, rustig van karakter maar vooral ook eerlijk en sportief dan ben jij het die ik zoek!