Wees vooral jezelf en speel niet diegene die je zou willen zijn. Een beetje niveau en uitstraling alsjeblieft. Thnx xxx Mensen met persoonlijkheid en die niet bang zijn voor avontuur, heren met een libido en een gezonde potentie ... alsjeblief, laat me iets weten. Genot is de bedoeling. Wees gewoonweg geil, lekker toch? Mn vent kan de energie niet meer opbrengen en hoe is dat bij jou, beste bezoeker ? Het spreekt voor zich: hygiëne is een must.
En jij? Zelfverzekerd, gevoelsmens, intelligent, humor, stijl, slank, lang, goede blik in je ogen...... dat zou toch wel erg fijn zijn... maar uiteindelijk ist de klik die bepaalt of wij elkaar echt leuk vinden.
VivianDelightxo, 46 jaar · Nieuwvliet
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ik hou van ruige, mannelijke mannen! Een geweldige gesprekspartner zou me gelukkig maken. Iemand die me kan laten glimlachen als dat nodig is!
Merry72, 46 jaar · Zuidzande
♥ Zeeland ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik hoop dat dit het begin zal zijn van iets geweldigs voor ons vandaag. Ik ben er vrij zeker van dat als je me je tijd wilt geven, alles voor ons geweldig zal zijn.
Ik zoek een leuke, lieve, aardige, gezellige, sympathieke man zonder gat in zijn hand. Een man die dus verliefd kan worden op mij als persoon en dus niet op mijn loonstrookje dus graag een man die zelf ook werk heeft.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rene123, 45 jaar · Zevenhuizen
Volgt
Malena, 45 jaar · Budingen
Ik ben op zoek naar een leuke maar ook serieuze man. Die goed om kan gaan met een vrouw die regelmatig van huis is in verband met
Ams0, 45 jaar · Brielle
Ik raad aan om een ??lekker hapje te eten in een goed restaurant met een glas wijn en elkaar beter te gaan leren kennen, vind
RuuthS, 46 jaar · Neerpelt
Je moet de bereidheid en de zelfmotivatie hebben om bij mij te blijven en bij mij te zijn, wat de situatie ook is, je moet zelfverzekerd
Hikke, 45 jaar · Apeldoorn
Een lieve trouwe man, warm gezellig en sociaal, Spontaan en eerlijk. Geeft veel aandacht aan anderen, niet te egoistisch.
GipsyAnna, 47 jaar · Leeuwarden
Ben niet zo veeleisend eigenlijk hoge potentie zou fijn zijn.