Als je een type bent dat op zoek is naar alleen plezier of het spelen van spelletjes dan ben je niet voor mij, ik ben namelijk op zoek naar iets serieus. Ik ben op zek naar leuke en eenvoudige man, lief, zorgzaam en liefhebbend en ik wil een man die van me houdt met zijn onvoorwaardelijke liefde.
Ik ben op zoek naar een toyboy, omdat ik dat nog nooit heb gehad. Je moet je dus nergens zorgen over maken. Ik doe al het nodige om de dingen in orde te brengen als jij me dan gewoon lekker wilt verwennen is voor mij alles wel goed!
AiiyXX, 46 jaar · Zierikzee
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je bent nieuw met online dating. Je vindt het leuk om mensen te ontmoeten. leren en dingen ontdekken. Je houdt ervan om met vrienden rond te hangen. Je bent een nachtmens. Je bent iemand die ontspannen en kalm is.
TrueOrNot, 47 jaar · Burgh-Haamstede
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Wil je meer weten over mensen met asperge, of ga je mij meteen buitensluiten? Ik zal je veel liefde kunnen geven als je mij de kans geeft.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
ElfiE6908, 48 jaar · Aarschot
Niet te veel plannen, spontaan dingen ondernemen dat zit wel in jou. Jij zou ook graag weer een leuke vrouw vinden om dingen
Padd0301, 47 jaar · Brielle
Laat me geweldig voelen!Ik zal ervoor zorgen dat we van elkaar gaan genieten. Ben je enthousiast over mij? Ik kan een lieve
Kutklusser, 47 jaar · Venlo
Je beschikt over een goede dosis fantasie, bent niet preuts, je staat open om je eigen ideetjes met mij te delen en je wil niet
Sharry, 46 jaar · Leuven
Een leuke vent, die eventueel sex met twee vrouwen zou willen. Ik ben bij, mijn vriendin lesbisch... maar kan nog veranderen.
Ellen12, 49 jaar · Leerdam
lieve eerlyke man die een warme relatie met my en m n dochter op wil bouwen
MoriandeWilde, 46 jaar · Hooglede
Een leuke man met een vlugge tong, humor, Op niveau. Gebonden mannen zijn ook zeer welkom, die hebben vaak een seksuele frustratie