Je kan discreet met mijn situatie omgaan, vind het niet erg dat er niet vaak afgesproken kan worden en dat het zelfs misschien maar bij een keer blijft. Ik vind het een spannende gedachte om met een vreemde man te neuken, sorry voor mijn platheid hihi, ik hou ervan gebeft te worden en ik zou jou ook heel graag pijpen, mijn man houdt daar namelijk niet van. Heb je er wel zin in laat me maar weten!
Jij bent die man waar ik zo naar op zoek ben om goede en lekkere seks mee te hebben. Ik kan je zeggen dat dat alles is wat ik op het moment erg graag wil hebben en ik ben hoe dan ook vastberaden om dat hier te gaan vinden! Laten we het gewoon gaan doen en er van gaan genieten!
Tatumtum, 51 jaar · Waarde
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Je komt uit dezelfde omgeving of uit dezelfde woonplaats. Je bent warm en gastvrij en je bent iemand die oprecht vriendelijk is. Je zult me op mijn gemak laten voelen en geaccepteerd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gerdauittiel, 54 jaar · Tiel
Kun jij heel gemakkelijk je grenzen verleggen en er over heen stappen. Niet gelijk nee roepen maar alles benaderen met misschien.
Feestneusje, 51 jaar · Utrecht
Kom je mee de bloemetjes buiten zetten?
Gekkestien, 51 jaar · Aarschot
Je doet wel een beetje moeite voor een vrouw. Je weet wat werken in wisseldiensten is, of hebt er begrip voor. Je weet te verrassen
HolyMaria, 52 jaar · Amersfoort
Aardige lieve man die een beetje op hetzelfde nivo zit en ook zin heeft om wat mooie herinneringen te maken voor de toekomst
Stellabiertje, 50 jaar · Krommenie
Een sterke man die weet wat hij wilt en niet in een relatie stapt om maar een relatie te hebben maar echt om de juiste redenen;
Pam4u, 53 jaar · Driehuizen
Seks is in mijn gedachten en we gaan er ook voor. We moeten dat terug vinden en samen een moment van goede seks hebben. En hopelijk